Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a progeszteronszintem 71.9...

Ha a progeszteronszintem 71.9 nmol/L, az biztosan azt jelenti, hogy volt ovuláció? És talán még babát is jelenthet?

Figyelt kérdés
A 28. cn-i értékem ez(35 napos ciklusaim vannak) és 4 hónapja bizonyítottan nincs ovulációm.

2016. jún. 26. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti ovuláció, nekem 36 napos menzesznél 29. Napon 34 nmol/l volt, és 4 napra rá pozit teszteltem! A tied nagyon jó érték, 40 fölött jó ovut jelent. És remény van a babára is :)) drukkolok!
2016. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, lett baba? :)
2016. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma reggel csináltam tesztet, mert eddig nem mertem. Most vagyok a 38. cn-on. Kicsit aggódom, hogy nem elég erős a 2.csík, de szerintem van baba :) Legalábbis remélem.

[link]

2016. júl. 5. 08:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez baba!!!!! :))) az x-epil nekem is késés után még 3 nappal sem volt elég erős (kb mint a tied) :) ha erős csíkot szeretnél látni, ajánlom az Expect tesztet, nekem az lett erősebb csíkos. Gratulálok, akkor egyszerre vagyunk kismamák :)
2016. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Te milyen idős vagy? Voltál már orvosnál?
2016. júl. 5. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú a ciklusom, viszont ovulációs teszt alapján tudtam pontosan a peteérés napját, így 8hetes lettem vasárnap. (Menzesz szerint 9 hetes, de csütörtökön voltam UH-n, ott is akkorának mérték mint az ovuláció alapján :) )

Ovu alapján 5 + 5 hetesen elmentem, de legnagyobb hiba volt... azt mondta h nem lesz belőle semmi, kicsi, nem érdekelte a ciklusom hossza. 2 hét múlvára rendelt vissza, de nem bírtam kivárni. 6+5 hetesen elmentem magánba, és már a szíve is dobogott, és 4 mm-es volt az embrió:)) ha kibírod a 6+3-6+5-öt, várd ki, mert nekem borzasztó 1 hét volt... de már minden rendben :) (vagyis van egy nagy petefészek cisztám, de a doki szerint nem lesz baj, csak vigyáznom kell a 12. hétig)

2016. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, próbálok várni.Sajnos én nem tudom az ovum időpontját, de menzesz szerint jövőhéten ilyenkor leszek 6+4 hetes. Azért gondoltam, hogy majd jövőhéten elmegyek orvoshoz, remélem az már nem túl korai és látni fog valamit. Csak most meg azon aggódok, hogy nem szedtem folsavat(tegnaptól már szedem). Szerinted baj lehet belőle?
2016. júl. 6. 08:47
 8/8 anonim ***** válasza:

35 napos ciklusnál 1 héttel később van ovu (+- 1 nap) szóval te is 1 héttel kisebb terhes leszel még jövő héten, mint ahogy számolod :) De ha megnyugtat, annyit biztosan lát hogy van petezsák, esetleg szikhólyag, akkor menj el. Csak ha kisebbnek látja, és rád ijeszt, ne dőlj be neki ;)

Én is a pozitív teszttől szedem a terhesvitamint, igaz előtte is 3-4 naponta bevettem egyet, de sajnos nem rendszeresen. Remélem nem lesz semmi baj, én azzal nyugtatom magam, hogy rengeteg ember még ilyenkor sem kezdi el szedni, és egészséges babájuk születik... :)

(Nekem 36 napos ciklusom lett volna, menzesz szerint 6+6-on, ovu szerint 5+5ön csak petezsák és szikhólyag volt. na ekkor jól rám ijesztett hogy 7 hetesen már kellene szívhangnak lenni, nem lesz belőle semmi valószínűleg :( ) 1 héttel később már dobogott a szíve :))

2016. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!