Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » FSH 12.5, viszont van ovuláció...

FSH 12.5, viszont van ovuláció. Lehetséges így spontán teherbeesés?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk. A doki azt mondta, hogy ilyen fsh szintnél már nem mindig megfelelo a petesejtek minosége. Utána viszont azt is mondta, hogyha van ovuláció (és van a progeszteron szint alapján), akkor tulképp ezzel a résszel minden rendben van. Tud valaki segíteni, ez hogy van? Ha nem megfelelo a petesejt minosége, akkor is van ovuláció? Létezik ilyen fsh szint+ovuláció mellett spontán teherbeesés?

40 éves no vagyok. Koszonom a válaszokat!



2016. jún. 6. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 28-as FSH-m volt. Ovuláció nálam is rendben volt. A doki azt mondta van esély, de igen alacsony. Inofolicot javasolt (nem reklámként vagy rábeszélésként csak elmondom velem mi történt). 2 hónap múlva terhes voltam. 17 hós, makk egészséges ;)
2016. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ és gratula a babához! :) Az Infolic-ot nekem is ajánlotta a doki és szedni is fogom, ezen ne múljon. Ezek szerint az, hogy van ovuláció, lehetséeges, hogy többet nyom a latban, mint a magas(abb) fsh?

Várom a további véleményeket, tapasztalatokat is. :)

2016. jún. 7. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia,36 éves vagyok.12,4 FSH-m volt utóljára 2014-ben,6 éve nem sikerül a baba.Hidd el ez nagyon nem jó.LH szinted TSH-d milyen? Segítek neked,ha megfogadod a tanácsom.2,5 hónsapja a facebookon rátaláltam a Trimeszter nevű terhesvitaminra.Elmentem egy hormonsort levetetni 2 hete és láss csodát a 12,4-es FSH-m lement 6,88-ra!!Tökéletes lett az eredményem,a 2,4-es TSH-m pedig lement 1,7-re.Csodát tesz ez a vitamin,én javaslom hogy kezd el szedni,a gyógyszertárban is lehet rendelni.Ilyen FSH szint mellet spontán csak a csodával határos módon lehetne teherbeesés,higgy nekem.Azt pedig ne várd,mi már nem leszünk fiatalabbak :)
2016. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az LH jó volt (4.1 IU/L), tsh 2.030 mikroIU/ml - ez egy picit magasabb. Neked is volt ovulációd?
2016. jún. 7. 16:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Csutortokon megyek amh szintet nézetni, nah ennek az eredményétol egy kicsit tartok.
2016. jún. 7. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nincs ovu,kivéve hormon gyógyszerrel stimulálják,akkor volt,de nem sikerült.Az fsh-lh aránynak 1:1 nem kell lenni,addig mig az FSH ilyen magas semmi sem jó.Prolaktinnal mi újság?

Próbáld ki a Trimeszter vitamint,olcsóbb is jóval mint az inofolic.Tsh-t is lejjebb kell vinni,és keress fel egy endokrinológus t,mert egy nőgyógyász nem ért hozzá...6 éves tapasztalatból mondom.

2016. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De hát írtam, hogy nálam van ovu, a progeszteron szint visszaigazolta.
2016. jún. 8. 08:39
 8/9 A kérdező kommentje:
A prolaktin is jó 15.10 ng/ml, de olvastam, hogy a kissé emelkedett tsh is emelheti az fsh-t. Ebben lehet, hogy van valami, nálam csak ez a ketto érték emelkedett.
2016. jún. 8. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom már elég régi a kérdés de mi történt veled?Lett baba?Kellett valami gyógyszer vagy kezelés.Nekem fsh:9,78 a tsh: 3,08 a nőgyógyászom szerint (aki elismert, főorvos) rendben van, de azért kicsit mégis aggódom.Többi értékem rendben van nekem is.Fél éve próbálkozunk, eddig sikertelenül.
2018. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!