Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átverés a Kaáli Intézetben?...

Szsz2002 kérdése:

Átverés a Kaáli Intézetben? Tb vel mentem lombikra. Minden jól kezdödött. Mindent megcsináltunk. Aztán a beültetés után közölték hogy fizetnem kell 195ezer ft-ot.

Figyelt kérdés
Mert nem egészen tb-vel csinálták, mert akkor csak 2018-ban került volna rám a sor. Most akkor hülyének néznek? Miért nem mondták az elején?
2016. jún. 27. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fúú én nem tudom ez hogy működik, de biztos sok mindent aláírtatok, alaposan olvassatok át minden papírt.
2016. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam hogy azért a Kaálinak nem lenne ilyen hátbatámadásos stratégiára szüksége... Egyébként még most se értem hogy jött ez ki nekik...
2016. jún. 27. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Tb tamogatottan csinaljak, vagyis ha nem lenne tb-d, meg dragabb lenne. Igy olcsobb volt, de nem ingyenes. Miben kulonbozne a Kaali az allamitol, ha ingyen lenne? Miert menne barki allamiba, ha a Kaali is ingyen lenne?
2016. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tb-vel a Kaáliban se kell fizetni csak az injekciokat és a gyógyszereket.
2016. jún. 27. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem a beavatkozás árát, hanem a gyógyszereket kellett kifizetni, nem lehetséges?
2016. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az az akció lombik ára. Így nem kell kivárni a tb-est hanem egyből lehet kezdeni és csak 195 ezret kell kifizetni a többit az intézet állja. Mi januárban voltunk így mert augusztusra kaptunk csak időpontot. De nekünk előre szóltak. Melyik Kaáli?
2016. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert azt én vettem a gyógyszertárban. Nem ök adták. Ök csak a receptet írták fel. 120ezerbe került.
2016. jún. 27. 17:36
 8/12 Bella169 ***** válasza:
100%

Ez az úgymondd akciós ár!

Általában előre szoktak szólni, hogy vagy ezt választod (tehát kifizeted a 195-öt), és akkor hamar van időpont.

Vagy vársz a tb támogatott, helyre, ami évek, mert megvan, hogy egy évben hány db-ot támogat egy intézetnek az állam, és azokra a helyekre kilóméter hosszú várólista van.

Egy ismerősömék lombikoznak ők mondták. Ők fizetik a 195-t mert így nem megy el egy sem az állami támogatottból, meg nem akarnak még éveket várni egy időpontra, mert kb úgy van hogy most 2016ban van 2018ra állami hely. Elmész 2018ban, de az első mondjuk nem sikerül akkor a köv hely 2020. Tehát ha kiakarod használni az 5 államit (mert mondjuk nem sikerült elsőre, másdikra ..stb) akkor az kb 10-12 év. Ja és a káliba általában nem a huszas éveik elején járó pár járnak akik ráérnek kivárni a 10 évet mert még akkor se csúsznak ki a korból.

2016. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én tavaly óta vártam. Pont egy éve. És senki se szólt elöre. De akkor most már legalább tudom hogy ök miröl beszélnek. Mert idáig senki nem közölt semmit. Köszönöm.
2016. jún. 27. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi most iratkoztunk fel Tapolcán lombikra és 2017 márciusára kaptunk időpontot és mondták is ott, hogy mehetünk elöbb is ha akarunk, de az + 175.000 ft. Nem tudom mi volt ez de járj utána.
2016. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!