A Clostylbegytnél mennyit nőhet naponta a tüsző?

Figyelt kérdés

Első ciklus, hogy szedem, 3. naptól 50 mg-osból napi kettőt kellett 5 napig.

14. napon 16 mm-es tüsző volt, 9 mm-es endometriummal.

Ma, a 16. napon 13x14 mm-es tüsző, 6 mm endometrium.

Az orvosom nem tartja kizártnak, hogy spontán repedésem volt. Eredeti tervek szerint ha nőtt volna, repesztőt kaptam volna, így maradt a progi.

Én nem hiszem, hogy 1-1,5 nap alatt nőtt volna annyit, hogy megreped.

Nektek mennyit szokott növekedni 1-2 nap alatt?


2016. júl. 6. 15:35
 1/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Nekem ezek az értékek nem jönnek össze. A méhnyálkahártya hogyan redukálódhatott 2 nap alatt 9-ről 6-ra? A 6 mm édeskevés, eléggé csökkenti a teherbeesés esélyét. A 13x14 mm-es tüsző az egy másik tüsző lehet, nem a 14. napi 16mm-es? Mindkettő ugyanabban a petefészekben volt? Nem lehet, hogy a 16mm-es kezdett összeesni, tehát nem ért meg rendesen? Akkor valószínűleg úgyis felesleges lett volna a tüszőrepesztő.

Tényleg elég hirtelen kellett volna megnőnie a spontán repedéshez, persze csodák vannak.

2016. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem volt másik tüsző. Csak a másikban több pici, de azokból nem lett semmi.

A balban csak ez az egy volt, és szerintem ugyanaz, mint a másik 2 napja.

2016. júl. 6. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Naponta 2mm-t szokott nőni.20mm felett reped
2016. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valahol azt olvastam, indukálás nélkül nő annyit, clostillal többet is.

De mindegy, most úgysincs semmi, kár is belém a progeszteron.

2016. júl. 7. 14:23
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Azért ne add fel. Az orvos valahonnan csak vette, hogy esetleg ovuláltál. Ő jobban ért hozzá, mi történik a tüszővel ovu után, lehet, hogy amit látott, az a sárgatestképződés egy fázisa volt (csak laikusként találgatok, de esetleg ezt el tudnám képzelni, hogy ezért mondta, hogy meglehetett a tüszőrepedés). Szedd a progit, tesztelj, mikor itt az ideje, aztán majd kiderül. Addig is kitartást!
2016. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Nekem clostival szokott Ennyit nőni(több uhval követett cikluson túl vagyok) A gyógyszer szerintem nem gyorsítja fel a növekedést.

Drukkolok 😊

2016. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy mentem át hozzá uh-ról, hogy áh, ennek annyi. Aztán meglepődtem, hogy ő spontán tüszőrepedésre gondolt. De nem értem, akkor miért volt a douglas üres? Úgy tudom, akkor abban folyadéknak kéne lennie, nem?

A nyálkahártya vékonyodásra viszont az uh doki azt mondta, nem biztos benne, hogy annyi, mert tele volt a hólyagom, beárnyékolta. A tüszőt is nehezen tudta lemérni.

2016. júl. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!