Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Második babát szeretnénk. Ugyan csak 3 hónapja próbálkozunk, csak emiatt tudom, hogy nem kellene aggódni. A kisfiam az első hónapban összejött. Szabályos 28 napos ciklusaim voltak addig. Miután szültem beállt 30-32 naposra, nem volt panaszom sem. Azóta 35, 37 napos ciklusaim kezdtek lenni, most 16. ciklusnapon enyhe piros vérzésem van, múlt hónapban is volt. Korábban soha nem véreztem a ciklus közepén. Görcsölök enyhén, vannak más típusú panaszaim is (állandó fáradtság, levertség, étvágytalanság) amiért általános vérvételen voltam, vashiány vagy pm alulműködés volt a gyanú, minden rendben van. TSH 0,99 volt. Gasztrora is készülök állandó puffadás miatt és hasmenés/székrekedés miatt. Lehet ezeknek semmi közük sincs a ciklusomhoz, nem tudom.

Szóval a megnyúlt ciklusok és a köztes vérzés miatt aggódom, volt így valaki? A többi panaszomnak lehet köze hozzá?


2016. júl. 15. 10:17
 1/3 gömbicica ***** válasza:

Kisfiad mennyi idős ?

Te mennyi idős vagy? Mennyire stresszeltek rá a projektre?


puffadás, székrekedés vagy hasmenés lehet simán idegi alapon!! én nem mennék el egyenlőre gasztroenterológiára.


Nekem annak idején (31) elkezdtem fogamzásgátlót szedni, aztán feleslegesnek tartottam. Na innentől kezdve lett egy menopauzám 38 évesen :( volt 24, éés 38 napos ciklus is :( doki kérédezte, akarom e visszahozni ad hormonokat. hát nem akartam :(

ki tudja jól tettem-e ? egyenlőre nem tapasztalom a hátrányát :)


előtte mindkét fiam pikk-pakk összejött.

2016. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:
A tüneteidnek lehet közük a ciklusodhoz, egy jó endokrinológust is érdemes lenne meglátogatnod a a gasztrodoki mellé.
2016. júl. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Húgyúti fertőzés + hüvelygyulladás az már biztos. Mondjuk az emésztésem el szokta intézni az ilyesmi de volt már késés is emiatt.

Egyébként 29 éves vagyok és 17 hónapos a kisfiam.

2016. júl. 20. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!