Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas ösztrogén szint mennyire...

Magas ösztrogén szint mennyire gond teherbeesés szempontjából?

Figyelt kérdés
Lett egy 21. napi véreredményem, és az ösztraidol szintem elég magas rajta. Sajnos több, mint 900 pmol/l. Mivel nem teherbeesési probléma miatt voltam orvosnál, így ő nem is említette, hogy ebből még gondom lehet. Itthon néztem utána az eredményeknek. Viszont lassan meg aktuális lenne a babaprojekt. Most akkor menjek vissza szólni, hogy az ösztrogénemmel "kéne" kezdenünk valamit?
2016. jún. 14. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog kezdeni vele semmit, nekem 1800-zal sem kezdett semmit. Az endokrinológus...
2016. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért nem? És mi az az érték, ami mellett már biztos nem lehet teherbe esni? Én csak nőgyógyásznál voltam, az meg legyintett az eredményeimre, hogy nagyjából jók.
2016. jún. 15. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy mi az, ami felett mar nem lehet teherbe esni. Komplexen kell nezni az egesz hormonsort, egy magas osztradiolszinttel nem lehet onmagaban semmit sem kezdeni.
2016. jún. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem csak az lett magas és a prolakin. De a prolaktin stresszhelyzetben eleve magas, szóval az így egy eredményből nem mondd semmit. Akkor ha csak az ösztraidolom magas, akár elsőre is teherbe eshetek?
2016. jún. 16. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 1800 körüli volt az ösztrogénem, de tudtam ettől szülni, kisfiút. Most 3 éves, az orvosom szerint a női hormontól lett lányos.
2016. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell, hogy magas legyen barmi is melle, az aranyokat kell nezni. Nem mindegy pl, hogy mennyi melle a prolaktin vagy fsh. FSH melle az Lh. Ez egy komplex dolog. Az sem mindegy, hogy okoz-e panaszt, vastag-e a nyalkahartyad, eros-e a verzesed. Ha egyik sem, akkor az sem biztos, hogy ez egy allando dolog nalad.

A magas osztradiol nem egy betegseg, valami masnak a kovetkezmenye.

2016. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt így leírtad. Viszont akkor én itthon hiába is próbálok összefüggéseket keresni. Egyébként pont a kevés menstruáció miatt voltam a hormonvizsgálaton is. A doki azt mondta, ezzel kapcsolatban nem lát problémát, lehet most rendesen is fog megjönni. És abban a hónapban tényleg "erősebb" volt és több napig is tartott. Mert nekem most már közel 1 éve csak olyan 2-3 nap az egész. De abban a hónapban több volt. És olvastam is, hogy a magas ösztraidol pont hogy több vérzést okoz. Akkor van olyan, hogy egyik hónapban magas, a másikban meg semmi probléma vele?
2016. jún. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!