Mennyire befolyásolja az inszeminációt a határértéket súroló éhgyomri cukorszint?

Figyelt kérdés
5.9-et mèrtek és azt mondták az már hatàr eset...
2016. júl. 18. 18:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Az mar gond. Már 5.5 felett gond. Ne kezdj így inszemet. Miért kell az inszem? Milyen doki az aki kivizsgálás nélkül megcsinálja?
2016. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire nem befolyásolja, ez normál vércukor érték.
2016. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nincs szabàlyos ciklusom ès peteèrès is csak ritkán. Ezèrt akarunk inszemre menni de most így gondolkodóba estem hogy nem lesz e kidobott pènz energia ha emiatt esetleg sikertelen lenne
2016. júl. 18. 19:57
 4/32 Manka68 ***** válasza:
Csináltass terheléses cukor + inzulin vérvételt. Ha IR-ed van, nem sok értelme van az inszemnek, lombiknak. A cukoranyagcsere zavara nem csak a peteérést gátolhatja meg, hanem a beágyazódást is, és vetélést is okozhat. Nem érdemes kockáztatni.
2016. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a kezelőorvosod tisztában van a probémáiddal és ezeknek tudatában, a kezelés részeként végzi el az inszeminációt. Ha semmi gond nem lenne, akkor inszeminációra sem lenne szükség. Én biztos nem mondanám le egy gyakorizós anyuka tanácsára.
2016. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%

Egy tapasztalatból beszélő személy kedvéért viszont le mondhatod, mert mindenképpen indokolt lenne a terheléses cukor+ inzulin vizsgálat. Ha azzal baj van, akkor teljesen felesleges sajnos.

Nekem IR-em van , amiről a dokim tudott és mégis kezeletlen IR-rel elküldött inszemre. Túl vagyok 3 sikertelen inszemen, sőt a 3. után lett egy almányi cisztám. Mindenképpen gondold meg a további vizsgálatokat előtte.

2016. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Nincs IR-em se PCO-m. Ezèrt engedtèk az inszemet. Mindössze arról van szó hogy a mai cukros vizsgàlaton beijesztettek hogy ez az 5.9-es èrtèk határeset ès fèltem hogy emiatt elmaradna vagy sikertelen lenne az inszemináció.
2016. júl. 18. 20:56
 8/32 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudjuk, hogy milyen vizsgálatai voltak, mert nem írta le, de inszemináció előtt nyilván elküldte az orvosa az állapota szerint szükséges vizsgálatokra. Az 5,9-es cukor normál érték, ez önmagában nem indokol több vizsgálatot.

(Egy tapasztalt, cukorbeteg, PCOS-s, inszeminációval teherbe esett anyuka)

2016. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Közben látom írtál. Ez méginkább megerősít abban, amit írtam. Ha bízol az orvosodban, akkor csináld úgy, ahogy ő ajánlja. Ha nem, akkor keress más orvost, de ne itt kérj tanácsot idegen laikusoktól.
2016. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Azért mertem megkèrdezni, mert sajnos elèg sok tapasztalt nő van itt, akik már túl vannak jópár inszemen, ès túlestek ezeken a vizsgàlatokon...Nekem ez új dolog. Soha nem hittem hogy ilyesmihez kell folyamodnom hogy babám legyen. Ezèrt kèrdezek.
2016. júl. 18. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!