Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Számít milyen mélyen hatol be...

Számít milyen mélyen hatol be a pénisz ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Május óta dolgozunk a baba projekten. Szűkebb a hüvelyem, fáj a szeretkezés is sajnos. Általában úgy érzem a férjem nem tud teljesen mélyre hatolni. Így nem kevesebb az esélye a teherbeesésnek?

Utána legalább fél órát mindig pihenek, biztosabb legyen a dolog. És van amikor több cucc folyik ki de attól be is lövelhetett valamennyi?



2016. júl. 20. 07:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Májusban voltam nőgyógyásznál minden ok, van peteérésem is azt mondta, meg h hátrahajló a méhem...de ettől nincs meddősségi probléma...kicsit meglepődtem ezen, először hallottam ilyet, de az utánaolvasások alapján megnyugodtam.
2016. júl. 20. 08:04
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít.
2016. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ahogy az sem, hogy utána "pihensz".
2016. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Minél több megy be, annál biztosabb, hogy eljut a petesejtig is valami. Ha minden "visszafolyik" akkor csakugyan nem hatolt elég mélyen.

Próbáljatok olyan pózt találni, ahol kényelmesebben hozzád fér, illetve te jobban i tudsz tágulni. Lazulj el.

A pihenés meg főleg a férjednek fontos, hogy töltődjön úgymond.

2016. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebből indulnánk ki,akkor a kisfarkú paliknak nem lenne gyerekük....

Május amúgy nincs túl messze amióta próbálkoztok, ne görcsölj rá, mert akkor pszichésen fogsz blokkolni.

2016. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Kutya póz? Úgy mélyebbre hatolhat, már ha neked nem kényelmetlen, és a helyzetből adódik, hogy csak lefele-befele tud folyni minden.


És ahogy már írták is, ha ez sokat számítana, X centi alatt nem tudnának a pasik gyereket csinálni.


Nyugi, össze fog jönni. Még csak most kezdtetek próbálkozni.

2016. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem úgy van, hanem a kis farkú pasiknak is a megfelelő pózt kellett választaniuk, hogy gyerekük lehessen. :D
2016. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Egyszer olvastam egy cikket, mellékelt képpel, hogy a nő rendesen kézen állt, teljesen fejjel lefelé volt, és úgy tudott megfoganni. Ne kérdezzétek, hogy csinálták :D
2016. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

amit az utolsó írt az max viccnek jó.


Nem számít, gondolom nem 2 cm-re teszi csak be. Az sem számít hogy sok kifolyik. Persze hogy valamennyi kifolyik hiszen azért elég sok, nyilván nem marad bent az egész, de a megtermékenyítéshez elég egy sperma is. Ennyivel senki nem esett volna még soha teherbe hiszen mindig folyik ki is belőle.

2016. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

A hátrahajló méhed tényleg nehezít a dolgon. Ahogy előttem már írták a kutyapóz segíthet.


26 hkm

Ugyanezzel a problémával!

2016. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!