Miért van véres nyákom?

Figyelt kérdés

A ciklusom 8. napján járok. Lassan másfél éve sikertelenül próbálkozunk a babával, több vizsgálaton túl vagyunk, és hónapok óta tudom, hogy nincs ovulációm. Múlt hónapban - feltehetően- sikertelenül stimuláltak clostillal. Mellette szedek több féle vitamint (E, D3, folsav, inozitol), ch diétázom, naponta tornázok, várva a javulást. Ebben a ciklusban nem kaptam semmilyen gyógyszert (az orvos szabadságon van), így extra "stimulálásként" csak cickafarkat iszok, napi 3x.

Ma reggel, munkából hazaérve, mikor beszálltam a kádba, kijött egy tojásfehérjénél sűrűbb és nyúlósabb, átlátszó, de kissé sárgás valami, amiben, miután jobban megnéztem, kis vér darabkákat is láttam (főként pici piros vonalacskák formájában). Sosem láttam ilyet. A vérzésem már elmúlt napokkal ezelőtt, barnázás sem volt már, így nem tudtam mire vélni.

A 6. napon, az előtte érzékelt petefészek szurkálások miatt ellőttem egy ovu tesztet, meglepően erős volt (de közel sem olyan, mint a kontroll csík), tegnap már valamivel halványabb volt, ma már nagyon halvány.

Máskor általában 17.-18. ciklusnapra szokott erősödni az ovuteszt, előbb nem, a clostilos hónapban volt a 14. nap körül. (Bár az erős ovu tesztek ellenére eddig sosem volt ovum, legalábbis azokban a hónapokban, amikor vérvétellel és uh-val követték.)

Ötletek, hogy ez mi lehet?


2016. júl. 25. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha voltatok együtt a pároddal pont most amikor ezt tapasztaltad akkor jókor kaptad el apát:)Nekem akkor volt ilyen,miután nem szedtem a clostit,de elötte való hónapban igen.Aztán a kövi hónapban előrébb jött a peteérésem pedig akkor már nem szedtem a clostit.A vér a nyákban amikor a pete kilökődik egy kis vér jelentkezhet ahogy megreped a tüsző:)Sok sikert!!!!
2016. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Hát előtte nap este voltunk csak együtt, utána nem. Gondolom, az úgy is esélytelen, ha esetleg volt ovuláció.

De mivel halványabb volt előtte is a teszt, valahogy nem bízok benne, hogy most sikerült volna az ovu. :/

2016. júl. 27. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor amiatt is lehettek vérdarabkák, hogy elpattant egy ér benned, és az keveredett az ondó folyadékkel, ami másnap "visszaköszönt".

Elméletileg ilyenkor nem jellemző a peteérés még, bár nekem nagyon úgy tűnik, hogy Nálad sajnos minden fel van borulva.

Érdemes lehet egy jó orvost találni.

2016. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meddőségibe járok. Orvosi javaslatra fogyózom, ch szegény diéta + mozgás. Ezzel, meg a táplálékkiegészítőkkel próbáljuk helyrehozni a hormonháztartásom. Magas a testosteronom, alacsony a progeszteron.

Amúgy most is 1-2 napja barnázom.

2016. júl. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!