Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehetnek ezek a tünetek?...

Mitől lehetnek ezek a tünetek? Valaki járt már így? Gyulladás esetleg okoz ilyet?

Figyelt kérdés
A ciklusom elég változó (pcos), elvileg peteérés után vagyok 1 héttel (ovuteszt szerint). Tünetek: 3napja reggelente egy ici-pici barnás picit pirosas folyás, tényleg csak minimális, 1-2 csepp; jobb oldalt petefészek fájdalom, néha belenyilal és elmúlik ha pihenek... És olyan ,,fura" feszítő érzés az alhasamnál. Voltam már terhes, de ilyet még nem tapasztaltam. 9.-én megyek orvoshoz, de szeretném tudni, hogy mire számithatok. Gyulladás miatt lehet ilyen tünet együttes?
2016. aug. 1. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg alacsony progeszteron?

Nekem amiatt Megjött 1 héttel ovu után :\

Most kaptam ovu után utrot és terhes vagyok

2016. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Júniusban volt hormon vizsgálatom (márciusban volt egy missed ab.-om) ott jó volt az eredmény (a tesztoszteron szintem volt egy picit magasabb)... De gondolom megnézik megint majd. A fájdalmat nem tudom hova tenni, a vérezgetést még ráfogtam a hormonzavarra. Mindenképp szeretnék kérni majd hormon térképet is az orvostól... Az előző dokimban nagyot csalódtam, így már kicsit tartok, hogy most mennyire fog az új doki végig hallgatni...
2016. aug. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!