Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy ciszta...

Lehetek terhes vagy ciszta esetleg gyulladás a baj?

Figyelt kérdés
Megszakítással szoktunk szeretkezni a barátommal, de ezt már rég, bajom soha nem lett belőle, mindig időben kiszáll és mindig adott napon csak egyszer voltunk együtt. A bajom az hogy tompán fáj a hasam alja, de már egy hete, igaz nem egyfolytában amit egy-egy nap pecsételés kísérte fájdalom hasonló mintha székrekedésem lenne, de semmi ilyen problémám nincs. Pecsételés úgy figyeltem meg jellemzően akkor van ha fizikailag terhelő dolgot csinálok, emelek vagy hasonló. Gondoltam már terhességre is mert hányingerem is van egész nap. Bár hányni nem hánytam még nem egyszer fordult elő hogy este vagy nap közben félórát - órát azzal küszködtem ülve hogy ne kelljen hányni mennem mert annál jobban talán nem utálok semmit. 30naposak a ciklusaim, de az előző csak 22napos volt. 2napig tartott, 1nap rendesen, következő nap gyengébben, majd 2napig épphogy pecsételtem. A menzeszem szeptember 2-án volt.

2014. szept. 18. 10:19
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Terhességi teszt? Mivel védekezés nélkül élsz nemi életet, természetesen lehetsz terhes is akár.
2014. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megvolt szeptember 2-án, akkor most nem lehetsz terhes (igen, van aki mensizik terhesen, de nagyon kevés rá az esély). Egy tesztet csinálhatsz, ha megnyugtat, de szerintem nem vagy terhes. Ciszta lehet, de ezt csak nőgyógyászati uh fogja megmondani, nem mi. Gyulladás is lehet, de ez is csak tipp. SZerintem menj el orvoshoz és választ kapsz a kérdésre, évente egy rákszűrés úgy is kötelező!


(A megszakítás pearl indexe 35. Nem játszanék vele, ha nem akarnék gyereket. Ha jön, maradhat is, akkor persze tök mindegy, de amúgy nem.)

2014. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akár délután is tesztelhetek vagy majd holnap reggeliből? Úgy olvastam hogy ha tünet van akkor ha terhes vagyok mindenképpen mutatnia kell a tesztnek ez igaz? Délutáni valósat mutatna?
2014. szept. 18. 10:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeptember 4-és 5 együtt voltunk, 18-a van két hét simán eltelt már, de ne értsétek félre én örülök ha negatív lesz a teszt.
2014. szept. 18. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, eltelt a két hét, de a terhességhez peteérés is kell, ovu is, és mensi után ez nagyon ritka (nekem 6. napon volt, de ez nem általános). Jó eséllyel inkább most van peteérésed. Hisz most tartasz a ciklus közepén.
2014. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!