Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Aviva tornával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire vagy kivancsi?Hogy segiti-e a teherbeesest?En kiprobaltam 6 honap utan, mikor meg mindig nem jott a baba.2 honapig csinaltam, aztan teherbe estem.De nem tudom, hogy a torna segitett-e, mert a 2. babamra is 8 honapot vartam, es elotte bem tornaztam.
2016. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, a teherbeeséssel kapcsolatban kérdeztem. Kicsit riasztó számomra, hogy néhány mozdulatot ha túl erősen, vagy túl sokáig csinálja az ember, akkor vetéltető hatású. Legalábbis én így értelmeztem. Ezért érdekelne, hogy mások milyen gyakran, a ciklusuk melyik részén csinálták, és ez bevált-e?
2016. aug. 2. 10:25
 3/3 myedi válasza:

Szia !

Nekem a Tesóm próbálta ki, azt mondta, hogy kicsit rövidített a menzeszén.Nagyon lelkesen beszélt róla, így majd én is ki akarom próbálni.

2016. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!