Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki az akinek NEM használt az...

Ki az akinek NEM használt az Aviva, vagy rontott is még az állapotán?

Figyelt kérdés
Mivel interneten tényleg csak és kizárólag az Aviva torna pozitív hatásáról lehet olvasni, érdekelne, hogy vannak-e olyanok, akiknél nem használt, vagy nem úgy használt a torna, ahogy várták? Nem ellentábort keresek, én is hiszek az Avivában, és gyakorlom is, csak érdekelne a másik oldal is. Nekem pl. eddig normális ciklusom volt, nem fájdalmas, 3-4 napos, 26 napra megjövő, most hogy 1 éve nem jön össze a baba, elkezdtem Aviva tornázni, és a ciklusom abszolút felborult, 15 napokra jön meg, erősebb a vérzés. Remélem h ez csak átmeneti dolog és nem lett rosszabb a helyzet.

2016. aug. 1. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam, korai vetélések miatt...Nem jött be! :(

Aztán az orvosom megtalálta a "hibát" és jelenleg 32 hetes terhes vagyok!

2016. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bő hónapig aviváztam.Ciklus közepén voltam ultrahangon,és nem láttak érő tüszőt,csak megállapították a policisztás petefészkeket.Onnantól a meghozó gyakorlatokat csináltam, a 30. ciklusnaptól már nagyon erőteljesen. Végül kiderült hogy várandós lettem abban a ciklusban.Ha így nézzük,a meghozó gyakorlatok nem hozták meg a menstruációt.:)
2016. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kételyeim vannak: 20 évig balett táncos voltam, aztán eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, de nem jön... 6 éve nem. Ezért végeztem el az Avivát. A gyakorlatok nagy része a mozdulataim napi rutinját képezték; mégsem lettem terhes. A forgásokra azt monda az Aviva oktató, hogy a petefészkeket stimulálja; hát táncosként volt, hogy órákon át csak a forgásokat gyakoroltam...

Szóval nagy reményekkel mentem el az órákra, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy ott semmi olyan különleges nem történik, amit eddig még nem csináltam.

A probléma egyébként PCO, IR, lezárt petevezeték, endometriózis, fokozott NK funkció, méh fejlődési rendellenesség.

2016. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is meghozta hamarabb. Most 2 hetente menstruálok.
2022. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!