Második abortusz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babások vagyunk vagyunk, becsúszott bébi a legrosszabbkor, megszakításoztunk de vszínű előváladékból becsúszott.. Második elvetetés mekkora kockázatot jelenthet?



2016. aug. 2. 20:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Teherbe eshetsz ezután harmadszor is, ha továbbra sem védekeztek normálisan.
2016. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Minnel tobbedik abortusz,annal nagyobb a mutet kockazata is,es a kesobbi kivant terhessege.

Nem maga a teherbeeses megy nehezen,hiszen a hormonhaztartasod rendben lesz,azt nem babraljak.

Viszont ahogy a baba sulya no,egyre nehezebb lesz a mehszajnak tartani ha elotte tobbszor is eroszakkal lett tagitva.igy gyakoribb a koraszules,akar a 24.het elott is kinyilhat a mehszaj.

Miert megszakitasossal "vedekeztek"?

Az nem vedekezes.raadasul masodszor...az elsobol illik tanulni.ezek szerint Teged nem viselt meg az elso abortusz.

Hany eves vagy,ha meg szabad kerdezni?komoly parkapcsolat?

2016. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem elég nagyot ahhoz, hogy ne menjél majd harmadikra, negyedikre, ötödikre is, mert "megszakításoztok":(:(:( Azért én a hasonló visszaesőket már büntetném.
2016. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok, megszakításoztunk azaz mielőtt elmentem kivettem.. aztán páromnak előző hónapba még 13án megvolt a menszesze, most elmentünk nyaralni és nyaralás előtt kellett volna megjönnie, ám nem jött meg, hányingere volt, állandóan éhes.. Tegnap csináltunk egy tesztet és két csík lett, aztán azon gondolkodunk hogy elvetetjük.. Volt már egy abortusza előző barátjátnál..
2016. aug. 2. 21:08
 5/33 A kérdező kommentje:
28 vagyok, kb 1-2 év múlva terveztük, most ez sokkoló lehet de 8 éve vagyunk együtt 6 éve megszakításozunk..
2016. aug. 2. 21:09
 6/33 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki támadna, magyar vagyok, értelmes gondolkodású, 18 éves korom óta dolgozom, nem vagyok link, de ez sajna így sikerült, azért 1-2 év múlva szeretnénk babát mert kb akkorra jár le a hitelünk és amit tudunk maximálisan megakarunk adni a bébinek.. Felelőtlenül nem szeretnénk gyereket.
2016. aug. 2. 21:16
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
De mért mondasz olyat, hogy "becsúszott"??? Számomra az számít annak hogyha kiszakad az óvszer és utána a esemény utáni tabletta se használ. Ez is előfordulhat, de azért nem túl sok az esélye.
2016. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
1 év múlva? Akkora születne meg majdnem ez a baba ...
2016. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha normális gondolkodásúak lennétek, tudnátok hogy a megszakítás nem védekezés.. bár erre az első abortusz után is rájöhettetek volna, most egy másik kis élet issza a levét a ti felelőtlen, link viselkedéseteknek.
2016. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%
Most is bébi van a nőd hasában, csak neki sem lesz joga megszületni. Gratulálok. Keress rá neten, hogy hogy néz ki a bébi a kaparás után. Hajrá.
2016. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!