Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem után 14. nap negatív...

Inszem után 14. nap negatív teszt, így doki mondta hagyjam abba az utrogestant, de terhesnek érzem magam? Akkor is megjön ha van baba, ha az utrot abba kellett hagynom?

Figyelt kérdés

Persze lehet csak a hormonok és lehet hülye vagyok,de olyanokat érzek, amit eddig nem. doki azt mondta, hagyjam abba, na meg nem is adott két hetinél többet.

Tudom sokan ellene vannak az ilyennek, de a méhszájam nagyon zárt, ennyire még sosem volt és mintha el is lenne fordulva és mintha be is lenne dagadva,de nem a méhszáj, hanem a körülötte lévő rész. Meg szurkál és feszül a hasam és a petefészkeimnél nem középen és nem is görcsöl. A cickók fájnak és az erek is jobban látszanak. Lényeg a lényeg, hogy terhesnek érzem magam és félek, hogy így megjön akár van baba akár nincs. Olvasom sok helyen, hogy van akinek nem mutatja 14. nap és mégis van baba. Ja és 12mm a méhnyálkahártya, doki meg is jegyezte, hoyg jó vastag. Az nem jelenthet babát?


2016. aug. 6. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tüneteket a gyógyszerrel megemelt hormonszint okozhatja.

Szerintem bizz az orvosod szakmai véleményében.

A terhes tünetek csak jóval később kezdődnek.

2016. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezeket éreztem az utrogestan mellett, de sajnos sosem voltam terhes...

A hormonok miatt van, hogy olyanokat érzel, amit eddig nem; na meg van benne nem kis adag psziché is.

Szerintem is higgy az orvosnak; ilyenkor még nem lehet érezni a terhességet, ezért a tesztre kell hagyatkozni.

2016. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utro mellett nekem is folyton tüneteim voltak, mindig meg voltam győződve, hogy terhes vagyok, nem mertem abbahagyni, ráhúztam pár napot általában. Igazából az sem árt, amx kitolja a menzit pár nappal, úgyhogy ha van még 1-2 napig még hasnzálhatod. Addig meg vegyél egy Facelle tesztet, az tuti kimutatja!

Amikor terhes lettem már nem használtam utrot ovu után, és akkor nem is voltam tüneteim, csak 20. dpo után kb.

Szorítok, hogy mégis igazad legyen!

2016. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi s vàlaszokat! Hát sajnos nagyon reménykedem mindíg. Még mikor elkezd megjönni, akkor is úgy vagyok vele, hogy lehet beagyazodasi vérzés. Sajnos ilyen vagyok.
2016. aug. 6. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, én is tök így voltam! Mindent be tudtam magyarázni, biztos csak nem mutaja ki, biztos terhesség mellett is vérzek (amúgy tényleg véreztem, mikor terhes is lettem, úgyhogy a vérzés még nem jelent semmit!) :) Sikerülni fog, ha nem is most, hamarosan biztos!
2016. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! Reméljük!!!!!
2016. aug. 7. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utrogestant használok én is.Terhességi tüneteim csak a kimaradt menszi után kezdődtek,de enyhén.
2016. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg is jött. Csak a sok hormon szórakozott. Kezdődik a második inszem.
2016. aug. 10. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!