Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Halvány pozitív után negatív...

Halvány pozitív után negatív teszt. Akinél volt ilyen, ott mi lett végül, terhesség vagy sem?

Figyelt kérdés

Hétfőn a facelle teszt halvány, de egyértelmű pozitív (nem száradási csík), ma reggel egyértelmű negatív, péntekre nem várom.


Akinek pozitív teszt után lett negatív, ott hogy alakult? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Nem élem bele magam semmibe, több vetélésen vagyok túl, nálam a hét hetes terhesség is kétesélyes lenne. :(

Csak így még nem jártam, és érdekelne másoknál hogy alakult.


Egyébként az aluszékonyság miatt csináltam tesztet, máskor kevés alvással is beérem, ha képes vagyok átaludni a délelőttöt, a délutánt, és este is gyorsba bealszok, az csak terhesség alatt fordult eddig elő.



#teherbeesés #teszt #pozitív teszt után negatív
2016. jún. 15. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy kémiai terhesség, de az aluszékonyság tényleg érdekes, nekem is mindig volt már az elején.
2016. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kétszer jártam így sajnos. Nem lett baba.
2016. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!