Luna26 kérdése:

A menstruáció során mit jelenthet ha nem láttam nagyobb darabokat?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt tapasztaltam hogy nagyobb darabok is távoznak de a múlt havi és a mostani vérzésem során nem volt ilyesmi és pecsételő inkább kevesebbnek mondható menstruációm volt..

2016. aug. 14. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent...
2016. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit!
2016. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem minden menszesz egyforma
2016. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..csak azt furcsálom hogy inkább hosszabb pecsételésem van ami szinte helyetesiti a mensit.. 5-7 napos mensi helyen az 1-3 nap hirtelenyébben ilyesztő..
2016. aug. 14. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem èrtem az ilyen kèrdèseket...Èn soha nem látom a menzimet.
2016. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért figyelem mert cisztám volt és ha valami nem szokványos az már gyanus..a másik meg babát szeretnék
2016. aug. 14. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed tehát valójában ez: A szokottnál sokkal gyengébb, pecsételő jellegű menstruációt mi okozhatja?

(A darabokkal szerintem sokakat megzavartál)

Ha nemrég távolították el cisztádat, akkor bizonyára most áll vissza a szervezeted hormonszintje.

Ha nem mostanában volt a cisztakivétel, akkor lehet valami hormonális probléma, nézesd meg magad nőgyógyásszal vagy endokrinológussal. Ha több hónapon át alig van vérzés, az azt jelenti, hogy nem épül fel normálisan a méhnyálkahártyád, így alig van, ami leváljon vérzéskor. Ha babát akarsz, ez nem jó, mert nem tud megtapadni.

És még egy magyarázat lehet: terhesség. Csináltál mostanában tesztet?

2016. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is hormonális zavarra gyanakszok bár a baba tervezés miatt hormon vizsgálatokra járok és eddig nem találtok olyat ami problémás lenne..kedves utolso jol értetted a kérdés és lehet hogy én nem jól fogalmaztam..terhességi tesztet múlt hónapban csináltam ami negativ lett..ebben a honapban annyira keves volt hogy a tampon használat is sok volt..(de nem mertem anélkül elintuldi sehova)
2016. aug. 18. 15:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Régebben volt a ciszta ez lemaradt de az óta is félek..
2016. aug. 18. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!