Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Negatív teszt után meddig...

Negatív teszt után meddig használnátok még az Utrót?

Figyelt kérdés
Augusztus 2-3-án volt inszeminációm, ma reggel voltam a 28. napon és negatív a teszt. Nem érzem jelét, hogy megjönne, de lehet csak az Utrogestan miatt? :(
2016. aug. 16. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg szeded/használod az utrót nem is tud megjönni... nem akarlak elkeseríteni, de ha még negatív a teszt még ilyenkor is, akkor abba kell hagyni. :( szedheted, de nincs értelme. Ezt a nőgyógyász nem mondta neked, hogy mikor kell abbahagyni?
2016. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én még szedném 2-3 napig. ha akkor is negatív, akk már nem valószínű, hogy van értelme.
2016. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akar a beavatkozás utan 9-10 napnál is lehet pozitiv. De a 14napot mindenesetben meg kellett varnunk. Ha az sem volt pozi, leallitanak itt az utrorol. Hivd fel az intézetet, gondolom elmondják a teendőket.
2016. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig úgy mondták, hogy teszteljek a 14. napon, ha negatív, akkor 2 nappal később is; és ha akkor is az, abbahagyhatom az Utro-t. Nekem sosem jött meg addig amíg használtam, utána is kellett 4-5 nap.
2016. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ma is negatív volt (két nappal az előző teszt után), úgyhogy abbahagyom az utrót, várom hogy majd megjöjjön..
2016. aug. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!