Monyk kérdése:

Tegnap volt beültetésem. Azóta próbálok szigorúan feküdni. De a nagy wc-zés nem ment könnyen, erőlködéssel megy csak. Okozhat ez bajt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.


Nekünk azt mondták, külön kihangsúlyozták, hogy a wc-n sem szabad erőlködni.

2016. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ha kell, akkor mit tud csinálni az ember? Bízok benne, hogy nem ezen múlik..
2016. szept. 10. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból indulok ki, hogy beültetéskor és utána is még hetekig nagyon köhögtem, ezen kívül beültetés másnapján pont szuri beadás közben rángógörcsök közepette elájultam (persze soha előtte és utána sem), és mégis sikerült, akkor bármi lehetséges.

Pedig ezek alapján semmi esélyét nem láttam a sikernek, erre ikreink lettek. 2 embriót ültettek be, mindkettő megmaradt :)

Sok sikert!

2016. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak óvatosság miatt a pihenés. Amit be is tartok, amennyire tőlem telik. Ma már nem volt ilyen problémám.. :) Gratula az ikrekhez ;)
2016. szept. 11. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a parám. Nekem beülti után 2 nappal volt elég nehéz a "nagy dolog". Féltem is, nehogy kinyomjam! Most nézem, neked is szept. 9-én volt a beülti. Én úgy nyugtattam magam, hogy talán már zárt a méhszáj, és hogy eléggé védve van a méhen belül. Jövő heten kiderül, hogy sikerült-e. Drukkolok! Írj majd!
2016. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem gondolnám, hogy ki tudtuk nyomni a kis magokat :) Nem hiszem, hogy ezen múlik. Ha csak egy átlagos nőt nêzünk, akinek fogalma sincs róla, mi megy végbe benne. Úgyhogy sok sikert nekünk! ;) Remélem összejön.
2016. szept. 14. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizony! Sok sikert nekünk!!!!! :)
2016. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekünk nem sikerült ;'(
2016. szept. 22. 18:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Haliho! Neked sikerült?
2016. szept. 28. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!