Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki készül most inszemre?...

Valaki készül most inszemre? Én kedden kezdem a szurikat! Sperma gond miatt kell az inszem! Nagyon félek! 😞

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2016. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:

Kívánom, hogy az inszemnél komolyabb nőgyógyászati beavatkozásra soha ne legyen szükséged. Kivéve a szülést :)

Vagy nem magától az inszemtől, hanem inkább a sikertelenségtől félsz?

2016. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A negatív teszttől, rettegek! Èn már nem bírom,2 ève már,h csak kudarc, keserűség,fájdalom minden ciklus vègèn! Minden hónapban meghalok egy kicsit! Már mèrges sem vagyok csak kètsègbe esett! Elvileg velem minden rendben csak a fèrjem spermája a gond! 😞
2016. szept. 11. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet rossz a férjed eredménye, ha inszemre küldtek. Inkább úgy állj hozzá, hogy végre haladtok valamerre és most sokkal több lesz az esély! Nem szabad előre a negatívat látnod! Persze nem is szabad az embernek beleélnie magát, mert nem garantált a siker, de ez a hónap másabb lesz, mint az eddigiek, most sokkal több lesz az esélyetek. Ha pedig nem sikerülne, majd mentek a következőre. Egészen addig csináljátok, amíg nem sikerül! Sok sikert! :)
2016. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
63%
De akkor mit is vársz tőlünk? Két év sikertelenség, az oka kiderült, mikor, ha nem most kellene egy kicsit optimistábban hozzáállni? Nem írhatjuk felelőtlenül, hogy most aztán biztos sikerülni fog, mert ezt nem tudhatjuk, ahogy te sem. Egy kicsit próbáld meg leküzdeni az elkeseredettséget, annyi lehetőségetek van még! Ismételt inszem, lombik... Kár volt 2 évig várni, korábban el kellett volna menni kivizsgálásokra. Mielőbbi pozitívat kívánok!
2016. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy percet sem vártam!! 3 orvos vizsgált át teljesen!!!! Tèny tavaly ilyenkor kihagytunk pár hónapot mert elvesztettem èdesanyám de kb ennyi!
2016. szept. 12. 12:44
 7/8 Timcsa80 ***** válasza:
Mikor van/volt inszemed?Nekem 16-án volt a 3. Én is izgulok de kostmár egyre kevésbé. Első alkalommal már a 9. napon csináltam tesztet. Aztán a másodiknál volt egy halvány pozi teszt de baba nem lett belőle. Talán majd most. Mik az értékei a párodnak? Annyira rossz lenne akkor nem engedik az inszemet. Rögtön lombik. ÉN 30-án tesztelek először. Addig várni kell sajnos.
2016. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok tegnap volt az inszem, minden rendben volt! Ma kellett elkezdeni a progesterone exeltis szedèsèt viszont nagyon megszèdültem tőle😞 a fèrjem eredmènyei 18m/ml ebből 28 % prog. Mozgó

Nem tesztelhetek, vissza kell mennem a dokihoz jövőhèten pènteken

2016. szept. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!