Ha este 9-kor jött meg a menstruációm, az is mondható már a ciklus első napjának?

Figyelt kérdés
Vérvételre kell mennem majd, és nem tudom, hogy számoljam a napokat. Nyilván ha napközben jött volna meg, egyértelmű lenne, de így, hogy csak este, nem vagyok biztos, hogy ezt is első napnak vehetem.
2016. szept. 12. 09:35
 1/8 anonim válasza:
0%
OMG................
2016. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyenkor fakultatív :)

ha még nem indult be úgy igazán aznap, akkor szerintem a rákövetkezőt vedd annak. (nekem pl. mindig az 1. éjszaka elég erős, olyan, hogy hajnalban muszáj egyszer cserélnem a legerősebb tamponnal is. tehát, ha ilyen éjszaka követné, akkor már beleszámolnám az azt megelőző napot is)

2016. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nekem úgy szokott megjönni, hogy puff-elönt, így bizosan első napnak venném. Viszont ha csak barnázással indulna, megkérdezném az orvosomat.
2016. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó a kérdés.Nekem a nőgyógyászom azt mondta hogy az első rendes vérzéssel párosuló napot kell tekinteni a ciklus első napjának.Nekem az első nap mikor enyhe pecsételés van mondjuk délután azt még nem veszem annak,de ha rendesen piros vérrel megindul azt viszont ha este jön meg akkor is az első napnak veszem :)
2016. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek nem tudom mi baja..

Nekem elég lassacskán jön meg, így én a másnapot számolnám első napnak de ha úgy puff elöntene ahogy előttem írták, akkor az lenne az első nap amikor megjött, hiába este 9.

2016. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hétfö 21.15kor jött meg, és a nőgyógyász keddet vette mensi első napjának.
2016. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségiben így kérik: az első rendes vérzést kell figyelni, ami egyértelműen piros. Barnázás nem számít, akármeddig is tart. Ha délután 3 előtt jön meg, akkor az a nap az első, ha utána, akkor a következő nap.
2016. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem másnap számít 1. napnak. Legalábbis lombiknál úgy van, hogy ha este 6 után jön meg a mensi, akkor már a következő az 1. nap.

Ha a 3. napi vérvétel miatt kérdezed, akkor nyugi, teljesen mindegy melyiket veszed első napnak, ugyanis a ciklus 2-5. napja között kell vérvételre menni.

2016. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!