Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhtükrözést altatásban vagy...

Méhtükrözést altatásban vagy ambulansan "jobb" csinaltatni?

Figyelt kérdés

Elvileg nekem nincs bajom csak keves a spermiumszam.eddig se volt tukrozesem megis terhes lettem.

az altatastol nagyon felek.

melyiket valasztottatok?


2016. szept. 15. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Altatást (ami igazából csak bódítás), nincs semmi negatív hatása, ébren pedig elég fájdalmas vizsgálat.
2016. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Méhtükrözést szerintem nem is csinálnak ambulánsan. Nekem egyben volt átjárhatóságival, hastükrözéssel, azaz egy laparoszkópos kisműtét volt. Semmi rosszat nem tudok róla mondani, egyáltalán se az altatásról, se magáról a műtétről.
2016. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 VeDi84 ***** válasza:
Én ambulánsan voltam, iszonyatosan fájt. Ha újra mennem kéne, tuti altatásban csináltatnám. Még akkor is, ha 1-2 napot kórházban kéne töltenem.
2016. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszonom!

kedves 3. hol csinaltattad?

az elso valaszolotol kerdeznem: hogy altattak?

remenykedtem,mert volt aki azt irza ebren sem faj.

2016. szept. 15. 12:19
 5/9 VeDi84 ***** válasza:

Nekem itt csiláta Dr. Gozár Tamás: [link]


Én is hallottam/olvastam mások véleményét, hogy csupán kellemetlen (mint egy rákszűrés), ezért is mentem bele az ambuláns vizsgálatba. Aztán amikor a dolki feltette azokat a kampókat, amivel a méhszájat kinyitja, azt sem tudtam fiú vagyok-e vagy lány. De nem szeretnélek elijeszteni, mert lehet Te is azok táborát gyarapítanád, akiknek csak kellemetlen. :)

2016. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2016. szept. 15. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nekem nem méhtükrözésem volt, hanem petesejt leszíváskor és missed ab műtét alatt altattak. Ezek sosem mély altatásos műtétek. Úgy csinálják, hogy vénába adnak altatót, illetve az arcodra tesznek egy maszkot, szerintem abból csak oxigén jöhet, de mire az arcomhoz ért, már aludtam is. Semmi kellemetlen élményem nem volt, sőt sokkal jobb volt, hogy abban a kiszolgáltatott helyzetben a nőgyógyászati székben nem is vagyok magamnál. Aztán az ágyamban ébredtem a kórteremben és pár óra múlva mehettem haza. A műtőben kifejezetten kedvesek voltak, mondták, hogy arra gondoljak, amivel álmodni szeretnék, megsimították az arcom és már aludtam is.

Barátnőmnek csináltak méhtükrözést, orvos azt mondta neki, nem fog fájni, 20 percig kínozták, nagyon fájt szegénynek.

Nekem a röntgenes átjárhatósági vizsgálatom volt, az is borzasztó volt, tehát tudom, milyen érzés, mikor felvezetnek valamit.

Nagyon sok mindenkivel találkoztam már, akit így altattak, soha senkinek nem volt baja utána, elméletileg, ha hányinger fellép, akkor infúzióban adnak rá szert. Mindenki fél előtte, mert az altatást egy természetellenes dolognak tartjuk, de eddig még mindenkitől azt hallottam, hogy kár volt tartani tőle. Saját magam is így gondolom.

2016. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Konkretan ilyen beavatkozasom nem volt.


DE En rettegtem az altatastol. De az elet ugy hozta:mehenkivuli terhesseg- laparoszkopia-petevezetek eltavolitas:persze altatasban! Nem volt veszes !Az ebredes rossz :sirva-remegve ebredtem de mikor "kijozanodtam" (fel-1ora) mar jol voltam. Te pedig nem is fogsz ekkora dozisu gyogyit kapni...mert csak szetneznek bent.


Volt hycosym is( petevezetek atjarhatosagi) ott neztek a mehem is. Az ambulansan tortenik. A kateter felhelyezes elegge fajt,de utana mar a konkrasztanyagos toltesnel komolyan jobb lett mint elotte;) Husitette a zsele a mehszajam..

2016. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom hogy irtal!
2016. szept. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!