Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Premens tabletta vagy Netamin...

Premens tabletta vagy Netamin barátcserje? Melyik a jobb? Esetleg tud-e valaki mást ajánlani? Most akarom elkezdeni szedni.

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok is érdekelnek!
2016. jún. 30. 18:55
 2/5 Holman Alexa válasza:

Premens, ez nem lehet kérdés. :)

A másik csak étrendkiegészítő, és rá van ugyan írva, hogy x milligramm cucc van benne, de az csak a sima barátcserje, amiben a hatóanyag ki tudja mennyi - az étrendkiegíészítőket ugyanis nem ellenőrzik hatóanyag tartalom szempontjából. A Premens viszont ellenőrzött, gyógyszernek minősül, azaz minden egyes tablettában ugyanannyi milligramm a hatóanyag - vagyis nem a leszedett termés van porrá törve és belegyömöszölve egy kapszulába akár héjastul-mindenestül, hanem tisztán a kivont hatóanyag. A 23 éves unokatesóm is ezt szedte, mert miután abbahagyta a fogamzásgátlót nem jött meg rendesen a menzesze - kábé három hónap alatt teljesen visszaállt neki. Én azt javaslom, hogy a Premenst válaszd! :)

2016. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. júl. 4. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 évig szedtem fogamzásgátlót, utána pedig 1 évig teljesen össze volt borulva a hormonhaztartasom. Nogyogyaszhoz jartam egesz telen, mert teljesen rendellenes verzesek jelentkeztek, egesz honapban barna folyasom volt. Vitaminokat szedtem, mást nem, próbáltam pihentetni a szervezetemet. Több vizsgálaton is voltam (hasi UH, Mehnyakrak szures, HPV szures) es mindent rendben talaltak, igy elkuldtek hormonvizsgalatra. Mielott mentem volna vervetelre megcsinaltatni a hormonsort, mar 1 teljes honapja szedtem a ZAFIR baratcserje porkapcsulat reggel-este egy szemet. Mar a hormonvizsgalat elott ereztem jotekony hatasait: teljesen elmúlt a barnazas, nem fajtak a melleim, nem voltam idegbeteg, nem jottek elő a pattanasok, es honap közepén szerencsesen erezhettem vegre a peteeresem.

Masfel hettel ezelott voltam vizsgalaton, ma tudtam meg hogy a hormonvizsgalatom eredmenye tokeletes lett, a maganrendelesen az orvosom azt mondta gyonyoruek. A menstruaciom tokeletesen 28 napra jott meg, nem fáj a hasam es teljesen nyugodt vagyok.


Ajanlom mindenkinek a Zafirt, nekem 1 evi kuzdelmem utan vegre normalis ciklust hozott. En meg nem tervezek babat, de később az álmom válna valóra vele.

2016. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző valaszomhoz meg abnyit fuznek hozza, hogy a Premensrol is rengeteg jot hallottam. Sokan azt valasztjak, mert lehet kapni patikakban, mig a Zafirt nem. Azt inkább bioboltokban. En rendeltem az internetrol az eredetit. 4500 ftert 60 db-ot. A Premens gyogyszernek minősülő termék, egyrészt mert van OGYI száma... Hatoanyaga ugyanugy baratcserje, mint a Zafirnak. A Zafirban viszont nincsenek olyan hozzaadott anyagok, amelyek feleslegesek. Kizarolag a gyogynoveny van benne, a legnagyobb hatoanyag tartalommal.

En mindenkeppen az eredeti Zafirt akartam szedni, most rendeltem meg a kovetkezo 60 szemet.

2016. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!