Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vérvételre (hormonsor) mehetek...

Vérvételre (hormonsor) mehetek holnap, ha ma jött meg délután, vagy korai?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdésnek tűnik, de jól szeretném csinálni. A dokim 2.-4. ciklusnapra kérte a vizsgálatot (6 hormonszint: FSH, LH, progeszteron, prolaktin, ösztradiol, tesztoszteron). Ha ma délután 4-kor kezdtem menstruálni, akkor jó lesz a holnap reggeli vérvétel? Addig csak nagyjából 16 óra telik el. Vagy nem kell ennyire kicentizni a labor időpontját?

2016. szept. 22. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Holnap menj szerintem.


Amennyiben délután 4 előtt megjön azt a napot kell 1. napnak venni, ha du. 4 után, akkor a következő nap az első nap. Legalábbis a BMC-nek ez az álláspontja

2016. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem korai a holnap, én várnék még 1 napot. A legideálisabb a 3. napon menni.
2016. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szombat, vasárnap nem lehet menni, hétfőre pedig már nem kapnék időpontot, szóval 12 ezer forintba kerülne, holnap viszont ingyen van.
2016. szept. 22. 17:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul a hétfő már tulajdonképpen az 5. nap, szóval nem biztos, hogy jó megoldás, nekem 2.-4. nap közöttöt írt a doki a papíromra.
2016. szept. 22. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz a holnap.
2016. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!