Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek így teherbe eshetek?

Szerintetek így teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

4.133 a TSH-m. A endokrinológus azt mondta, hogy ettől még össze kell jönnie a babának. Én azt olvastam kb. mindenhol , hogy az 1-2 közti érték az ideális. Akkor most mi az igazság? Vagy a 4 az még nem olyan sok? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Előre is köszi a válaszokat.


2016. szept. 26. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, de az endokrinologus nyilvàn mindent eredményedet összevetve mondta ezt a véleményt.

Ha nem bìzol benne, keress màsikat. Nem mindenkinek jó ugyanaz a doki.

2016. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én ugyanilyen helyzetben vagyok, mint most te. Nekem már van gyerekem, de szeretnénk tesót és nekem is 4,6 volt a TSH-m,fél év próbálkozás után nézték csak meg. Mind a körzeti orvos, mind az endokrinológus azt mondta, hogy valóban 1-2 között az ideális, de ilyen értéknél is összejön a baba. Én kaptam 50 mg Letrox-ot, 1 hónap múlva megnézték és már csak 2,3 volt a TSH-m. Próbálkozunk ezerrel azóta is :) Nagyon sok hülyeséget írnak a neten, én is elmondtam a félelmeimet az orvosnak, hogy pl. már 3-as tsh-nál is fennáll a vetélés kockázata, mint sokan írták is, kinevetett és azt mondta, hogy badarság, nem szabad ilyeneket olvasni, mert marha nagy tudósok vannak ám a neten :) Akik az endokrinológiára járnak a magas TSH-juk miatt, azoknak ilyen jóval 15 felett van, de számtalanszor van pl. hogy 8-as tsh-val kerülnek oda már várandós anyukák. Szóval nyugi, nem szabad erre ráparázni, az a lényeg, hogy jó kezekben vagy.
2016. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálunk első baba lesz, lehet azért is parázok rá ennyire. Még "csak" 8 hónapja próbálkozunk, tudom azt mondják , hogy ez nem sok idő, de nekem olyan soknak tűnik ez is. Azt mondta a doki, hogy egy év múlva menjek vissza, azért is kérdeztem, mert nem szeretnék még egy évet várni a babára, ha nem muszáj.
2016. szept. 28. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk semmi bajunk sincs, mégis 1 évbe telt mìg a màsodik babànk megfogant. A harmadiknak meg elég volt az, hogy eldöntöttük jöhet a tesó... Aztàn ki is húztam az első hónapot, mondvàn biztos nem jött össze,mert egyszer tudtunk együtt lenni, messze a peteéréstől...aztàn tessék sikerült ìgy is.

Azt mondom vàrj kb 3-4 hónapot és ha attól megnyugszol jelentkezz be meddőségi központba, a kivizsgàlàs nem àrt.

De nyugi, van még idő, hogy összejöjjön.

2016. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszod. Azt hiszem megfogadom a tanácsod és megpróbálok még egy kicsit türelmes lenni.
2016. szept. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!