Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kettős üregű méhem van. Az...

Kettős üregű méhem van. Az orvos laparoszcopiás műtétet javasol. És azt mondta, valószínűleg lombikkal eshetek csak teherbe. Teljesen el vagyok keseredve. Valaki akinek hasonló problémája volt? Mik a tapasztalatok? Lombikra mennyit kell várni?

Figyelt kérdés

#lombik #laparoscopia #Kettős üregű méh
2015. márc. 30. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe, az ilyen dolgok nem végzetesek, sokkal gyakoribbak, mint gondolnánk és a terhesség bekövetkezését sem igen szokta befolyásolni.
2015. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 és fél év és több doki után most derült csak ki... Persze tudom, hogy ez nem a világvége, csak még friss az élmény, nagyon félek a műtétektől, a lombiktól.
2015. márc. 30. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kettéosztott a méhem. Azért mentem az orvoshoz, mert késett és nem volt pozitív egy tesztem se. Megvizsgált, és akkor derült ez ki (8 mm-es), szóval nem olyan nagy.

Azt mondta, hogy nekem nem lesz szükségem műtétre, de nehezebb teherbe esni és vetélést is okozhat.

3 hét múlva visszamentem kontrollra és kiderült hogy terhes vagyok. Most vagyok 26 hetes.

Ezt csak azért írom, hogy nem kell megijedni egyből. Bár azt nem tudom, hogy neked mekkora ez a sövény, de remélem, hogy te is így fogsz járni ahogy én.

2015. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zsocko:) Gratulálok a pocaklakóhoz:) És mennyi ideig próbálkoztatok?
2015. márc. 31. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Zsocko vagyok.

Pontosan nem tudom, de kevesebb, mint egy fél év kellett a picurhoz.

Most már mozog. És aminek külön örülök, hogy az összes UH felvételen megmutatja a kis arcát.

2015. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!