Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ugye nem lehetek terhes? Help me!

Én vagyok én kérdése:

Ugye nem lehetek terhes? Help me!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a barátommal védekeztünk, nem szakadt ki, semmi nem történt, és ahogy közeledtem a mezeszem napjához elkezdtem stresszelni, hogy mi van ha valami nem volt jó, nem vagyok reggelente rosszul, semmilyen tünetem nincsen, egyedül amióta késik és és nagyon stresszelek(a suli miatt is) kicsit több a váladékom, csináltam kettő x-epil tesztet reggel és egyértelmű negatív, meg egy cb-t is, az is negatív, de már 8 napja késik... mit csináljak ?

2016. szept. 26. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Szex volt? Volt. Akkor lehetsz terhes? Lehetsz. Ennyi.

Nagyon jól tudod, hogy nincs 100%-os módszer.

2016. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként a stressztől is késhet, persze. De hogy lehet ilyen naiv? Miért nem előtte gondolkodtál?
2016. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
lehetsz
2016. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen fiatal korban meg a szex is bezavarhat a ciklusba.
2016. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Rendes védekezés és elmaradt menzesz után végzett negatív tesztek mellett valószínűtlen a terhesség. Ezer dolog miatt késhet, ebbe a stressz és a szex is beletartozik. Ne görcsölj rajta.
2016. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek köszönöm a válasz, de nem megy, nagyon stresszelek.. múlt hónapban hamarabb jött meg mint szokott 10 nappal.. az első 3 válasz író meg szerintem ugyanaz, komoly vagy ;)
2016. szept. 26. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Ha 8 napja kesik akkor akkor nem feltetlenul latszik minden teszten, 14 nap utan szoktak biztos eredmenyt irni, de benne van az info a leirasban.


Ettol fuggetlenul ha szexelsz lehetsz terhes. Aki felnott a szexhez az legyen felnott a gyerekneveleshez is.

2016. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha múltkor sokkal hamarabb jött meg, akkor latszik, hogy még nem állt be rendszeresre a ciklusod. Ezen kívül védekeztetek, vannak negatív tesztjeid, szerintem nem kell izgulni. Megnyugtatásképpen menj el nődokihoz, ö tud biztosat mondani.
2016. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
volt már máskor is hogy késett 12 napot, úgy hogy nem voltunk együtt
2016. szept. 26. 18:39
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. szept. 26. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!