Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ugye nem lehetek terhes? Help me!

Én vagyok én kérdése:

Ugye nem lehetek terhes? Help me!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a barátommal védekeztünk, nem szakadt ki, semmi nem történt, és ahogy közeledtem a mezeszem napjához elkezdtem stresszelni, hogy mi van ha valami nem volt jó, nem vagyok reggelente rosszul, semmilyen tünetem nincsen, egyedül amióta késik és és nagyon stresszelek(a suli miatt is) kicsit több a váladékom, csináltam kettő x-epil tesztet reggel és egyértelmű negatív, meg egy cb-t is, az is negatív, de már 8 napja késik... mit csináljak ?

2016. szept. 26. 17:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, tuti hogy rá stresszeltél és ettől késik, meg szerepet játszik a fiatal korod is, ilyenkor még van hogy késik, van hogy hamarabb jön. Nekem is volt hogy 8 napokat késett ennyi idősen.
2016. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!