Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek sikerült a fagyasztott...

Akiknek sikerült a fagyasztott embrió beültetés, mit hogy csináltatok?

Figyelt kérdés
Itt ugye nincs túlstimuláció veszély, gondolom nem kell 4 liter folyadékot inni.... Mi jött be nektek?
2016. okt. 10. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 4 litert meginni, de a sok folyadék egészséges, illetve a sok fehérje is, szóval, ha nem is olyan mértékben, de ajánlott. Ezen kívül én ittam esténként 1 dl vörösbort a beültetéstől a pozitív eredményig, ez segít vastagítani a nyálkahártyát. Amúgy a progeszteront kell használni, amit adnak és terhesvitamint ajánlott szedni. Mást nem csináltam. Én pl dolgoztam végig, igaz irodában, de az otthoni mindennapi dolgokat ugyanúgy végeztem. Sok sikert! :)
2016. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!