Lombikosok! Akinek rövid protokol volt, milyen szurikat kapott?

Figyelt kérdés

#lombik #injekció #stimuláció #stimu #lombikprrogram #rövidprotokol
2016. okt. 16. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2x volt rövid protokollom. Az elsőnél Gonal F + Gonapeptyl, a másodiknál Gonapeptyl + Pergoveris volt.
2016. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hány petesejted lett?
2016. okt. 16. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Legkisebb hormonadagok mellett 11 és 10 petesejt lett, de alig termékenyült meg belőlük... De ebből ne vonj le semmilyen következtetést, mert egyéni, hogy ki, hogyan reagál az adott készítményre. Rövid protokollnál ott vannak még a saját hormonjaid is, ami pozitív és negatív irányban egyaránt befolyásolhatja a történéseket.

Bízz az orvosodban! Még menet közben is lehet módosítani a dolgokon! Nem tudsz előre kikövetkeztetni semmilyen fórum hozzászólásból!

2016. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. nalatok mi a problema?
2016. okt. 16. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
PCO, IR, méh fejlődési rendellenesség, elzáródott petevezeték.
2016. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél GonalF (2 naponta 75) volt csak, akkor nem sikerült érett petesejtet produkálnom. Mint kiderült, a jó hormonjaim dacára rossz minőségűek a sejtek. Másodszorra GonalF (naponta 100) + Gonapeptyl (napi fél) volt. Így 6 sejtem lett, amiből 2 termékenyült meg.
2016. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ezeket szurom, gonapeply volt 2 nap egész, tegnaptol feleket, tegnap csatlakozott a gonal 187,5 -150-125+. remélem nekem is lesznek szép petécskéim :)
2016. okt. 17. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!