Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hosszú vagy a rövid lombik...

Hosszú vagy a rövid lombik program " sikeresebb"?

Figyelt kérdés
van klinika ahol esetleg választani lehet?

2016. okt. 2. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában az orvos dönti el, nem is hiszem, hogy érdemes lenne "felülbírálni". Egyébként előtte van konzultáció, tehát ott át lehet beszélni. Szerintem nem ezen múlik a siker, vagy nem lehet előre tudni, hogy kinél mi válik be.

Nekem rövid programom volt, egyszer megtapadt egy 5 naposan visszaültetett embrió, de sajnos influenza miatt elveszítettem. Utána az orvos azt mondta, hogy 3 napos embriókkal próbálkozzunk. Nem értettem, hogy miért, ha ez egyszer már bevált. De ragaszkodott hozzá. Végül most 3 napos embrióból származóan vagyok terhes. Mindkét stimulációm rövid program volt, 4 beültetésem volt összesen és mind a 2x fagyasztottból sikerült (van akinek meg az nem sikerül). Ezeket nem lehet előre tudni.

2016. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!