Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy zajlik egy andrológiai...

Hogy zajlik egy andrológiai (sperma) vizsgálat Salgótarjánban? Bemehetek én is a férjemmel?

Figyelt kérdés

A férjemmel kisbabát szeretnénk, 1 év próbálkozunk.

A nőgyógyász javasolta, hogy szükséges lenne egy sperma vizsgálat is , hogy ne csak engem vizsgáljunk.

Szeretnénk tudni, hogy bemehetek-e én is a férjemmel, vagy pedig otthon is el lehet-e végezni?

Sokára adnak időpontot a vizsgálatra?


2016. okt. 17. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Félsz, hogy a nővérke veszi le a spermamintát? :D
2016. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Ezt a nőgyógyásztól kéne megérdeklődni vagy ahova ajánlotta menjetek.

Mi egyébként ezt úgy oldottuk meg hogy kértünk egy mikroszkópot.

Itt is láttuk hogy úszkálnak. Igy azért nem fizettünk 15000 ftot.

Akkor már kiderült a férjem rendbe van

2016. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vicces vagy második, de nem csak megnézik, hogy "úszkálnak-e" a mikroszkóp alatt. Megnézik a mennyiséget, a minőséget és a sebességet. Te abból, hogy belenéztél a mikroszkópba egyiket se tudod megmondani. Attól, hogy te láttad őket úszni, még simán lehetett volna gond velük.
2016. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!