Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a ciklusom össze vissza...

Ha a ciklusom össze vissza van és nekem a 24. napi örogeszteront nézné az orvos hogy találom el hogy mikor tényleg az a 24. nap?

Figyelt kérdés
Amikor minden rendben volt 32napra jött meg órára pontosoan. Most pl 30 napra előzőleg 26ra az előtt 31 előtte 45 stb...tudom hogy az első naptól számítjuk a 24et de akkor még a mensiig normál esetben 8napnak kellene lennie de így most sem volt meg...ilyenkor érvényes az eredmény?
2016. okt. 20. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi van????


Megjön mondjuk ma,azaz csütörtökön aztàn előkapsz egy naptàrt és leszámolsz 24 napot és hìvod a dokit vagy labort vagy csinàlod amit megbeszéltetek.


Màr bocs, de ennyire hogy lehetsz együgyű? A ciklus 24. napja akkor is a huszonnegyedik nap, ha csak 24 napos a ciklusod, de akkor is ha 289 napos abban a periódusban aciklusod.


Ez kb olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy màrcius 24-e mikor lesz, mert azt tudod, hogy elsejétől szàmoljuk, de a januàr 31 napos volt, a februàr meg 28....

2016. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doktor hogy vegyük figyelembe a 32 napus ciklust ezérr a 24.en legyen a vérvétel. Innen gondolom hogy számít az össz hossz is.
2016. okt. 20. 08:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen a ciklus hossztól függ, hogy a 24. vagy a 16. napon lesz e a vérvétel...

Ezt meg a doki eldöntötte, hogy akkor 32- nek veszi a ciklusod hosszàt és ìgy a 24. napon ballagj el vérvételre.

2016. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az előzővel ellentétben én értem a kérdést. a progeszteront az ovuláció utáni 7. napon érdemes nézni, akkor ad értékelhető eredményt. mivel neked össze-vissza van a ciklusod, a doki egy átlagos 31 naphoz igazította a vérvételt. ha esetleg hőmérőzöl, ovutesztelsz, vagy egyszerűen csak meg szoktad érezni, akkor pontosan fogod látni, mikor volt ovulációd, onnantól egy hétre kell menni a vérvételre. ha nem hőmérőzöl, akkor a dokira kell hagyatkozni és bízni benne, hogy tényleg jó lesz a 24. nap.
2016. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, az elsővel ellentétben. csak mire kiírtam a választ, már érkezett másik hozzászólás is. :)
2016. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!