Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érdemes kérnem hormonvizsgálat...

Érdemes kérnem hormonvizsgálatot, ha tudom, hogy magas a TSH?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy túlműködésem van. A legutóbbi vizsgálatnál kiderült, hogy kicsit túl lett adagolva a gyógyszer, Tsh 3,68. Ma van a ciklusom 3. napja és érdekelne, hogy érdemes e elmennem vérvételre, vagy várjam meg, hogy rendeződjön a pajzsmirigyem?
2016. okt. 24. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval kihatással van e a Tsh a többi hormonra?
2016. okt. 24. 10:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is érdekes, hogy mennyi az FT4 és FT3 hoz viszonyított értéke, ez így önmagában kevés.
2016. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fT3 1.88 pg/ml

fT4 0,91 ng/dl

2016. okt. 24. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:

ez alulműködés,és túl kevés gyógyszer.

emelni kell,hogy lemenjen a tsh 1 körülire

2016. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én túlműködésre iszok gyógyszert. Túl lett adagolva, ezért ment át alulműködésbe. Le lett csökkentve az adagom, így lassan csökken a Tsh-m is. De a kérdés, hogy zavarja e a többi hormon működését (ösztradiol, fsh, lh, tesztoszteron, prolaktin)?
2016. okt. 25. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
ja,értem.ezt nem tudom:(
2016. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túlműködésre az alacsony TSH utal, nem a magas.


Ha baj van a pajzsmirigyeddel, akkor keress egy jó endokrinológust, esetleg meddőségi centrumban, és akkor majd ők megállapítják, hogy mit hogy.

Ezt sem értem, hogy miért Neked kellene "kérni egy adott vizsgálatot".

Elvileg ez úgy néz ki, hogy elmész, megállapítják a problémádat, és elmondják, mire van szükség...

2016. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!