Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan aki most kezdi...

Van itt olyan aki most kezdi a lombikot? Ha van kedvetek izgulhatnank együtt!

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A statisztikak alapjan, ha az elso evben (ill. az elso 2 beultetessel) nem sikerul teherbe esni, akkor a tovabbiakban mar minimalis az esely a terhessegre.


Most mar izgulhatsz!

2016. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első beultetesem sikerult csak megalt a fejlodesbe a hetedik héten es misseb- ab lett a vége. Most kezdem a másodikat.koszi hogy írtál!
2016. okt. 28. 07:33
 3/8 anonim ***** válasza:
A sikertelen lombik nemcsak azt jelenti, hogy nem sikerul a beultetes, hanem azt is, hogy nem lesz eletkepes a petecsomo.
2016. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az erdekes válaszokat ugy látom itt nincs olyan aki most kezdi!!!
2016. okt. 29. 07:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is most kezdjük majd, még a kivizsgálásoknál tartunk, de mivel párom eredménye nem lett jó valószínű lombikkal kezdünk. Nem tudom milyen hosszú a várólista, kíváncsi vagyok mit mondanak dec 6-án megyünk vissza. Te mennyi idős vagy kérdező? Én 26.

2016. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
29 vagyok. A multheten kezdtem a stimulációt, akkor nektek ez lesz az első lombik? Nalunk sajnos velem van a baj.
2016. okt. 31. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ez lesz az első. Nálad mit találtak? Én is azt hittem , hogy nálam a gubanc, de kiderült, hogy nem. Mi 3 éve várunk a bébire.
2016. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekunk a masodik lombik lesz fagyasztott petesejttel. Az elsőnél elindult a terhesség de a 7 héten leállt a fejlődésben. Pco-s vagyok meg tul kemeny a petesejtem es nemtud keesztul hatolni a himivar sejt. Mar tul vagyok egy laparoszkop muteten es spontán teherbeestem utana de elvesztettem. Mar 5 éve próbálkozunk. Bocs hogy hosszú lett.
2016. nov. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!