Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt, aki nem várja...

Van még itt, aki nem várja 13-ára? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtünk el próbálkozni, de olyan jó lenne... :)
2014. jan. 6. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
Szia, hát, nem 13-ára, hanem 16. körül, de izgulnék veled :) Mióta próbálkoztok? :)
2014. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:

Oh, de jó, hogy írtál, már azt hittem, hogy nem lesz válaszoló.

Mi még csak decemberben kezdtünk el próbálkozni, bár nem csináltam ovu tesztet, csak mivel mindig pontosan mensizek, 28 napra, ezért gondoltam, hogy hátha összejön. Igyekszem nem rágörcsölni, még tényleg csak az elején járunk és nem leszek letörve sem, ha nem jön össze, de hátha...azért reménykedjünk. :)

Ti ióta próbálkoztok?

Egy kalappal neked 16-ra! ;)

2014. jan. 6. 16:36
 3/76 anonim ***** válasza:

Tényleg sorstársak vagyunk, nekünk is ez az első hónap :) Most határoztuk el szilveszterkor, épp esedékes volt a peteérés is számításaim szerint, úgyhogy másnap neki is láttunk :) Nekem ennyire sajnos nem szabályosak a ciklusaim, 30-33 naposak, de most pont észrevettem az ovut, elvileg elkaptuk, nagyon izgulok :)

Tudom, hogy nem feltétlenül jön össze elsőre, de nagyon reménykedem :) Kisfiút vagy kislányt szeretnétek?

2014. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:

Csináltál tesztet, vagy honnan vetted észre a p.é-t?

Még nem rég óta kezdtünk el beszélni róla és pont félidőnél jártam a ciklusban, mondom tegyünk egy próbát. :)

Nem tudom, hogy lányt akarunk-e vagy fiút, nem is volt még szó róla, de úgyis az a fontos, hogy egészséges legyen. Régebben talán egy kislányt akartam volna, hogy legyen kit öltöztetni, kényeztetni, de most úgy vagyok vele, hogy persze egy kisfiúval is 100%-osan boldog lennék! :)

És ti mire vágytok jobban, kislányra, vagy kisfiúra?

2014. jan. 6. 17:47
 5/76 anonim ***** válasza:

Pont észrevettem a tojásfehérjés folyást, meg néha szúrt is mellé, ebből gondoltam, hogy akkor ez most ovu.

Tulajdonképpen nekünk is mindegy a neme, mindkettőnek örülnénk, bár én mindig kislányt képzeltem el magamnak, valahogy mindig úgy gondoltam az első babámra, hogy lány. Persze a kisfiúnak is nagyon örülnénk :)

Első baba nektek is?

2014. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:

Igen, első. :) Annyira édes a párom, ahogy beszélünk róla, remélem rá fog hasonlítani, mert ő életem szerelme. :) Egy gyerek pedig a szerelmünk gyümölcse lenne, az élet csodája, ami még szorosabbra fűzi a kettőnk amúgy is bensőséges kapcsolatát... Nagyon boldogok vagyunk a párommal most is, de ha lehet még ezt fokozni, akkor szerintem a babával lehetne.

Gondolom nektek is első. :) Házasok vagytok? Mennyi idősen akartok szülők lenni?

2014. jan. 6. 17:58
 7/76 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban házasodtunk össze, nagy a szerelem nálunk is :) Én 25 vagyok, ő 24, most, az esküvő után döntöttük el, hogy belevágunk, de igazából már elég régóta vágyunk a babára, nagyon családcentrikusak vagyunk mindketten. Megvártuk, míg már tényleg minden adott :)

Nálatok mi a helyzet?

2014. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

Mi nyárra tervezzük a lagzit, de lehet, hogy tavasz lesz belőle, ha jön a bébi. :)

Párom 28 éves, én 24 vagyok. Ideálisnak mondanám az időpontot, anyagilag is, meg érzelmileg is. :)

2014. jan. 6. 18:15
 9/76 anonim ***** válasza:
Akkor ti is fiatalok vagytok, ez is növeli az esélyeket. Jóstesztelni nem tervezel? Én szerintem fogok, mert alig bírok magammal :D
2014. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Huhh, annyira biztosra akarok menni, hogy csak a nemvárt után 2 nappal fogok tesztelni (ha nem jön meg, persze). Amúgy ha babás lennék, mostanában kellene beágyazódnia és tegnap, illetve ma volt pici fájdalmam az alhasi részen két oldalt... Egész biztató jel. :)
2014. jan. 6. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!