Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 36 felettiek nektek is nehezen...

36 felettiek nektek is nehezen jön a baba? TALÁN a korunk miatt? Kinek sikerült, és hogyan? Izguljunk együtt, és osszuk meg tapasztalatainkat.

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Termeszesetes a kor miatt. Ilyenkor ezert erdemes mar akkor orvoshoz fordulni, ha nem sikerul fel even belul es segitenek gyogyszerrel vagy kezelessel. Kereszranyamnak annò csak ket level gyogyszer kellett es sikerult 42èvesen ,9honap próbálkozás után! Szurkolok Mindenkinek!!!!:)
2016. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mi két éve próbálkozunk, minden létező vizsgálaton túl vagyunk, persze minden rendben van, de mégsem sikerül. MÁSODIK clostilbegyt kuraba keztem, de már tanácstalan vagyok. Esetleg van olyan akinek valami csodaszer segített? HALLOTTAM a Trimeszter 1-róla, sok jót olvastam róla.
2016. okt. 31. 13:24
 3/22 anonim ***** válasza:

Bar baratnomek fiatalon vagtak bele de nekik 3ev utan jott. Mindent probaltak csak orvost valtani nem.

Azt szedte amit te csak nem szoltak neki h az elvekonyitja a nyalkahartyat nemtudott megtapadni a pete.

E vitamint szedtek a parjaval. 400mgosat ket -3naponta. Es ra 2honapra jelentettek be a johirt a tarsasagunkban h 6hetes terhes! Olvass utana.

1# :) sok sikert

2016. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő...

Saját példám: 30 évesen mentem férjhez, azonnal belevágtunk a babaprojektbe. Nehezen jött össze, kétszer el is vetéltem. Három nehezen összehozott terhességből egy gyermekem született. Az egyik vetélés után el kellett távolítani az egyik petevezetékemet.

Aztán a kapcsolat megromlott, elváltunk. Új kapcsolatom lett közel negyven évesen. Mikor már elég stabil volt, kicsit bátrabban védekeztünk, mondván, nem olyan nagy baj, ha becsúszik a terhesség. Naptármódszert és megszakítást alkalmaztunk, ami ugye nem túl biztonságos, de azért mégiscsak csökkenti a teherbeesés esélyét (ahogy az egy petevezetékem is). Hát elég hamar össze is jött így a terhesség. Én meg fogtam a fejem, hogy korábban mit kínlódtam a teherbeeséssel, aztán most meg védekezés mellett, jelentősen csökkent esélyekkel pikk-pakk összejött...

2016. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan még csak 34 múltam, de hasonlókon gondolkodom. A nagyfiammal 26 évesen lettem terhes, 3. hónapban. Most lassan 2 éve próbálkozunk a tesóval, szintén 2. Closty kúra első hónapjában vagyok.
2016. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én most elkezdem szedni az e vitamint es a trimesztert mert sok jot hallottam rola.nekem a méhnyaknyálka hartyám 7mmes volt,a ciklusom 22.dik napjan.erre az orvos azt mondta vékony.ugy hallottam az e vitamin segít.en megprobálok mindent,es mégsem sikerül.höt is vezetek ovu tesztelek is.nem tudom mit kellene még tenni.kíváncsi leszek a trimeszter vitaminra mert sok jot lehet rola olvasni.
2016. okt. 31. 14:30
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ilyen volt. Ezert ajanlotta a 400mgos kiszerelest. Eleg olcso es 60db van benne. 2naponta szedem.:)
2016. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én tapasztalatom, h 28 évesen elég volt 5 hó próbálkozás heti egy együttléttel.

36 évesen másfél év próbálkozás után jött a baba... Pont mikor elkezdtük a kivizsgálást. Páromnak volt sperma vizsgálata, én már nem tudtam hormon vérvételre menni, mert nem jött meg... Sajnos az a terhesség korán megszakadt :-(

5 hónapra rá jött össze a baba.

További vizsgálatunk nem volt. Elkezdtem terhes vitamint szedni, és Vénusz cseppeket.... Abban a hónapban mikor megfogant hőmérőztem, ovu teszteltem, 2 naponta voltunk együtt.


Szerintem az életkor sokat számít.

19 hkm

2016. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen kezdtünk neki, két éve, most 21 hetes terhes vagyok.

Közben volt egy vetelesem, most áprilisban. A vetélés után palástfű teát kezdtem inni, nekem az bevált, a második hónapban babás lettem.

Orvoshoz nem mentünk, mindenképpen spontán szerettünk volna babát.

Van már gyermekem több is, ők azonnal, az első hónapban megfogantak, igaz, tizenévvel ezelőtt, és másik apától.

Nem lehetetlen ez, de több türelem kell hozzá. A teherbeeséshez is, meg nekem a terhesség is jóval nyűgösebb, mint huszonéves korban volt.

2016. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mi nem próbáltuk 2 naponta, de ebben a hónapban belehuzunk. DE hőm szerint mindig együtt voltunk jó időben. Nekem is van már két gyermekem, de a ferjemtol nincs 5eve vagyunk együtt ebből már volt két vetelesem. MOST 2eve próbálkozunk de semmi. Rengeteg drága vitamin +clostilbegyt, és semmi.
2016. okt. 31. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!