Mikor kell együtt lenni ovulációs teszt alapján, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
Kedden volt pozitív az ovu teszt. Akkor együtt tudtunk lenni meg előtte is. Utána viszont nem. Most vagyok ovu utáni 3. napon. Vajon így van esély a babára?

2016. szept. 23. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az esély mindig meg van. de az jó ha esetleg akkor is együtt tudtok lenni, amikor először vált negatívra az ovu teszt. Tehát teszem fel kedden volt neked pozitiv. de szerdán meg nega... ha szerdán is együtt tudtatok volna lenni az nagyon jó lett volna. De így is jó eséllyel indultok a hónapban szerintem.


Ovuláció a pozitiv ovu teszt utáni első negatív napon következik be !!!

2016. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Enyhe görcsszerű vmit érzek, ez lehet a folyadék, ami a hasüregbe jutott? Tehát akkor akár lehet, h tegnap lökődött csak ki a petesejt?
2016. szept. 23. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

igen valószinű... de ez amit sosem tudunk meg előre nyilván .. csak utólag , azt is csak akkor ha tudjuk hogy hány nap a luteális fázisunk . legtöbb esetben 14 nap. (peteérés és mensi közötti napok száma)


De ettől még simán lehet jó, hiszen a spermák azért ha erősek 2-3 napig is életben maradhatnak


első voltam

2016. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor reménykedünk. :)
2016. szept. 23. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!