Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érdeklődök, ti hogyan kaptatok...

AgiesJ kérdése:

Érdeklődök, ti hogyan kaptatok időpontot Kőrösi Tamás dr. Úrhoz?

Figyelt kérdés
A IV. Sikertelen lombikon vagyunk túl, eddig a Bp. I Kaaliba jártunk. Nagyon sok jót hallottam Kőrösi Tamás dr. úrról, de sajnos a győri Kaálitól nem kapok időpontot, pedig mar lassan egy éve próbálkozok! Aki már járt nála, hogyan sikerűlt bekerülni hozzá? Bármilyen tanácsotok van, kérlek írjátok meg!

#időpont #Korosi Tamas
2016. nov. 3. 10:05
1 2
 1/12 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom a sikertelen lombikokat! Sajnos érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre, nem Győrbe járok.

Viszont azt megkérdezhetem, hogy Bp-en ki volt a kezelőorvosod???

2016. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajgó dr. volt az orvosunk! Ti is ide jártok?
2016. nov. 3. 13:10
 3/12 VeDi84 ***** válasza:
Igen, viszon nekem Szmatona az orvosom. Eddig mi is 4 sikertelen lombikon vagyunk túl (ebből 1 alkalommal még a beültetésig sem jutottunk el, nem lett embrió).
2016. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem válasz a kérdésedre, de: mi a szegedi Kaáliba jártunk, Szöllősi Dalma doktornőhöz, csak a legjobbakat tudom mondani róla. Orvosként, emberileg, mindenhogy fantasztikus. Második lombikunk sikeres.
2016. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És nem gondoltatok arra, hogy váltsatok?
2016. nov. 3. 18:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Mi is úgy indultunk, és bíztattak is, hogy az elsőnek, másodiknak sikeülnie kell, de valami miatt mégsem! Nagyon megnézem most hova menjek, mert úgy érzem eljatszuk az esélyeinket és azt nagyon nem szeretném!
2016. nov. 3. 18:18
 7/12 VeDi84 ***** válasza:

De, váltani szeretnénk. Maradunk a pesti intézetben, viszont másik orvosnál fogjuk folytatni jövőre. Még nem tudom, hogy kinél, de úgy vagyok vele, hogy Szmatona már többet nem tud belőlünk kihozni, hátha egy másik orvos másik gyógyszerekkel, protokollal majd sikerrel jár.

Sok sikert Nektek! :)

2016. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont kívánom!
2016. nov. 4. 10:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Az unokatestvérem most volt nála beültetésen.Központi rendszeren kapott hozzá időpontot,minden hónap elsején lehet jelentkezni,de hosszú hozzá a várólista(.95-511-210)Én szereztem neki egy kis protekciót is.Remélem tudtam neked segiteni!
2016. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezen a tel. számon próbálok én is időpontot kérni, de vagy nincs már hely, vagy azt mondják nem adott még ki időpontot! És úgy is jártam már, hogy megkérdezték voltam-e már nála, mondtam nem, akkor sajnos elutasítottak!Az unokatestvéred első alkalommal kapott időpontot? Nagyon, nagyon szeretnék bejutni én is!
2016. nov. 5. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!