Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos konzultációra már...

Lombikos konzultációra már lassan egy hónapja nem adtak ki új időpontot: normális ez? Mikor kapok végre?

Figyelt kérdés

Győr: Kőrösi dr.

Kezdek aggódni............

Ennyi idő bejutni hozzá? Napi 2* telefonálok már hetek óta, és nincs új időpont..........



2013. nov. 4. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, teljesen normális ne aggódj! Én lassan 1 hete telefonálgatok, de nem szabad feladni. Ő a legjobb orvos. Múlt héten kérdeztem az andrológusunkat, Dr. Kopa Zsoltot, hogy Pesten ajánlana valakit, vagy Győrbe menjünk a Kőrösi dokihoz. Azt mondta ő a legjobb. Kolléganőm ugyanebben a cipőben van, mi erősítjük egymást folyamatosan. Ő már a 3. konzultációra megy, de minden alkalommal sokára kap időpontot. Azt mondja, hogy azért, mert aki már a beültetésre vár és peteérése van, azok nem várhatnak, ők mennek a beültetésre. Ha ők fogynak, akkor oszt időpontokat nekünk újaknak. Nektek első baba lesz? Ha gondolod írj privit, tarthatjuk a kapcsolatot :)

2013. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy azóta sikerült-e Nektek időpontot kapni? Előre is köszönöm a választ!
2014. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Bocsi most nézem hogy nem is válaszoltam!! Ne haragudj! :-) Ezer felé vannak a gondolataim az óta is.......... Örülnék ha tartanánk a kapcsolatot :-)

Második válaszoló: én egy hónapig telefonálgattam naponta 2*, és berágtam, majd kértem a Boga dr-hoz időpontot. Kb. egy hónapra rá kaptam, dec. valahányadikára. Most várom hogy megjöjjön talán hétfőn; és másnap kezdem a szurikat :-) Márciusban már terhes leszek:-)))))))

Örülök hogy Boga lett az orvosunk egyébként; nagyon alapos ő is.

2014. febr. 14. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, nagyon drukkolok, hogy márciusban már kijelenthesd, hogy babát vársz! :) Minden jót! (2-es)
2014. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálhatok?! :) (2-es)
2014. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem sikerült az első. Két babócát kaptam vissza 3 naposan (két hat sejteset).

Van egy fagyasztottunk, érte visszamegyünk nyáron.:-(

2014. ápr. 6. 17:16
 7/8 AgiesJ válasza:
Valakinek sikerült időpontot kérni Kőrösi dr. Úrhoz, én több mint fél éve próbálkozok sikertelenül!
2016. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta lett valami?
2017. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!