Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az esélye annak, h 4...

Mennyi az esélye annak, h 4 féle terhességi tesztből ( Gabriel, romed, vaterás one step, x- epil) mind rossz leg yen?

Figyelt kérdés

Második inszemem volt, kedden volt a 14. Dpo ès szombaton már halvány pozit teszteltem x- epillel. Ez utána erődödött kedd illetve szerda. Majd tegnap borzatóan halványak lettek a csíkok! Lehet, h a pozitívak csak fals adatot mitattak? Attól lehet pozitív Egy teszt h leejtettem?

Ja ès mèg egy kèrdès hüvelyi utrogestant kaptam keddtől szerdán barnáztam s azóta seem, ez az utrotól volt?



2016. nov. 11. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a fajta lett halványabb? Ugyanolyan koncentrációjú pisiből (ugyanannyit ittál, ugyanannyit nem pisiltél előtte)?

Ekkor jelenthet bármit is.


Az utrogestan nem hcg, nem befolyásolja a tesztet.

A leejtés sem.

2016. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy leejtetted?! Dehogy. A HCG okozza.
2016. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ugyanazok a tesztek, sajnos. Hat mindegyik reggeli vizeletből kèszült annyi, h a tegnapi mai nem volt olyan sötèt. Nem változtattam semmit seem.

At utrotól tudom, h nem lesz pozitív, at

èrdekelne, h mièrt csak azon at egy napon barnáztam ?!

Köszönöm a gyors válaszod!

2016. nov. 11. 07:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Most meg megy a has am, már harmadjára voltam wc n, enyhe hányingerem is van :(
2016. nov. 11. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:

A hüvelyi utro marhatja a hüvely nyálkahártyáját, ettől lehetett a barnázás.

A teszteken ne idegesitsd magad, mert felesleges, majd a doki megmondja, mi a helyzet. Erősödő, pozitív teszted van, most arra gondolj!

Lehet, hogy a vizelet volt kevésbé koncentrált.

Nekem volt megállt terhességem, de a hcg nem csökkent, pedig embrió sem alakult ki a 8 hétig. 22 000 hcg-vel mentem missed ab-ra. Tehát ez semmit nem jelent!

Nyugi, most az a legfontosabb!

2016. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. nov. 11. 09:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utroval kapcsolatban azt nem èrtem,h mièrt csak az első nap barnáztam tőle?! Annak nem fokyamatosnak kène lenni?
2016. nov. 11. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!