Akit hiperstimulaltak es terhes is lett, mennyi ido alatt lett jobban?

Figyelt kérdés
Nekem a beultetes utan kb. 5 nappal jottek elo a tunetek. Nagyon felpuffadt a hasam, nehezen lelegeztem. De ez tart mar lassan 10 napja es nem nagyon vagyok jobban. Csak feherjedus kajat eszem es nagyon sokat iszom. Mit lehet ezen kivul tenni,hogy vegre jol legyek?
2016. nov. 14. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Be kellene menni az orvosodhoz. Nekem infúziót adtak. Akinek nagyon súlyos, naponta be kell mennie infúzióra.

Ilyenkor nagyon sok a hormon a szervezetedben és csak kimosni tudod. Ahhoz pedig rengeteg, de tényleg rengeteg vizet kell innod (5-8 litert naponta). Mást nem tudsz tenni.

A nehéz légzés már súlyos eset tünete, menj orvoshoz!


Ha terhes leszel, akkor hozzájönnek a terhességi hormonok is, így hetekig tarthat az állapot, de orvosi felügyeletet igényel.

2016. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, o nem kuldott be korhazba, de szinte napi kapcsolatban vagyok vele. Megvonta az osszes szenhidratot, csak feherjet ehetek, sokat inni, es sokat pihennem kell. Igy nem rosszabbodott a helyzet! Most kezdek jobban lenni, amugy terhes vagyok, ma megyek uh-ra. Oktober 23-an volt beultetes (5 napos embriot kaptam vissza), es 20 petesejtet szivtak le elotte. Ezert volt a hiperstimu. De nagyon lassan megy a jobbulas!!!
2016. nov. 18. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!