Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostytól kinek hogy alskult...

Clostytól kinek hogy alskult a ciklusa?

Figyelt kérdés
Nekem korábban 32-33 nap volt, aztán leállt a mensim. Duphastonnal jött meg, ez az első hónapom.
2016. dec. 2. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhes lettem az elso honapban.sok sikert;)
2016. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ciklusom előtte is szabályos volt, Clostyval is az. Ez az 5. hónapunk.
2016. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nektek miért adta a doki?
2016. dec. 2. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs spontán peteérésem és 14-15napos ciklusaim vannak closti nélkül.Clostival 27-33napos ciklusaim voltak.Összesen 11clostis cikluson vagyok túl és a 3.babánkat várjuk.
2016. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Azért szedtem,mert egy évig nem sikerült az első méhenkivülim után teherbe esni.. meddőség kezelés első lépéseként kaptam clostit. Elvileg nélküle is van peteérésem (csak elég későn),de baby mégis csak vele jött. Mondjuk ez az öröm sem tartott sokáig,mert a 9-héten elvesztettem.
2016. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és azóta lett baba?
2016. dec. 3. 05:55
 7/8 anonim ***** válasza:
1vagyok. Meg friss a dolog. Egy ciklus ota probalkozunk ujra,de tegnap megjott. En is szedem epp a clostit ujra;) Szurkolok Neked;)
2016. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked is, jelentkezz ha lesz bármi észrevételed :)
2016. dec. 3. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!