Eva4 kérdése:

Ma vagyok ciklus35 napján tegnap óta bö vizes folyásom van és néha szurkál a hasam, Megfog jönni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 17:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szia. Nem eddig semmi. Csak kremes feher folyas, szùr neha a hasam. RENGETEGET pisilek. De csak szerdan tesztelek.:)
2016. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj tegnap nem voltam fent. Latom negativ.:( tesztelsz majd meg?
2016. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szia még idáig nem jött meg de ma du tol fáj a hasam olyan mint ha megakarna jönni. a cicim is érzékenyebb lehet h reggelre meg jön.eleinte irtam is h vizes volt a folyásom most meg pár napja sárga mikor megszárad lehet h felfáztam azért késik. hát már nem merek tesztelni. majd irj kivánom h POZI legyen a teszted!
2016. dec. 7. 17:18
 24/25 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok enis kiveve a folyast! :( koszi a drukkot.de ket napja ugy èrzem bármikor megjöhet
2016. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
a novemberi menzeszem kimaradt de lehet h azért h nagyon felvoltam fázva és most megjönni készül. irok majd irj te is!
2016. dec. 7. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!