Ha 28. dik napon sok barna folyasom van akkor az már menszit jelent?

Figyelt kérdés
Két éve próbálkozunk és úgy nézett ki hogy sok esély van arra hogy sikerült. De mára már batnazok, és fáj is a hasam ott alul, biztos menzesz lesz belőle. Tegnap este még a mehszaj is fent volt és zárt. Mostmar nyitva van. Szomorú vagyok. Nincs semmihez kedvem.élet erőm sincs. Annyira bíztam benne.
2016. nov. 26. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A barna folyad alacsony progeszteron szintet takar.

Jo lenne gyorsan tesztelni, mert lehet, hogy sikerult teherbe esned, csak alacsony a progid, es ilyenkor azonnali potlas kell, kulonben veteles lesz a vege.


Van otthon teszted?

Ha tenyleg sok eselyt erzel a babara, es nincs teszted, akkor futas az ugyeletes patikaba!!!

2016. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak annyira hogy clostilbegyt szedtem +tüszőrepeszto szurit is kaptam több domináns tüszőm is volt. A ciklus 25,dik napon uh voltam és azt mondta a doki hogy Megnagyobbodott méh, és ő ramerne mondani hogy kisebb terhesség. Trimeszter is szedtem. Szerinted hogy csináljak tesztet most pisiltem. ?segíts kérlek
2016. nov. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!