Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti is igy ereztek karacsony...

Ti is igy ereztek karacsony tajekan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 eve varjuk szivszakadva a babat, mikulas es karacsony kornyeken ti is szomorubbak vagytok? Latom facebookon a mikulasnak oltoztetett babakat es, hogy a szulok milyen lelkesen keszulnek :( Mi a ferjemmel nagyon szomoruak vagyunk es teljesen uresnek erezzuk magunkat, nem erdekel az unnep sem minket :(
2016. dec. 10. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ennyire gáz a helyzet, mert már van 2 gyerekünk, de nagy család pártiak vagyunk 1,5 éve próbálkozunk sikertelenül. Igen, ünnepek tájékán egy kicsit jobban fáj ami fáj.. de kifelé nem mutatjuk, csak kettecskén beszélünk róla. Egyet tudok biztosan, feladni nem szabad! Voltatok kivizsgáláson?
2016. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Parom volt spermavizsgalaton, jo lett az eredmenye, en mar tobb nogyogyasznal is jartam akik nem tudnak konkretat mondani es lesz.rom stilussal alltak hozzam. Felkerestunk es maganklinikat ahova januar 17.re van idopontunk, remelem ott mar tudnak valami biztatot mondani. Multhonapba sajnos volt egy spontan vetelesem kb 4 hetes lehettem,halomnyi pozi teszt aztan megjott, kb egy eve ugyanez volt. Tehat 2 ev alatt 2 terhesseg ami vetelessel vegzodott,eleve 2 terhesseg nem tul fenyes a veteles oka meg gondolom valami hormon bibi. Nagyon bizom a januarba,mar kezdem azt erezni, hogy soha nem lesz kozos gyerekunk :( Elkeseredett vagyok..
2016. dec. 10. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd én minden próbálkozós hónapban terhes lettem! Az első terhességem sima ügy volt, lett egy csodás kislányom..

Aztán volt 6 kémiai terhességem (amiről te is írsz). Kaptam mindent, nem segített. Egy gyulladt fog okozta a problémát, most 8 hetes a kisfiam! :) Szóval kitartást!

2016. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt komoly? Orult fogfajassal mentem a fogorvoshoz,lyukas volt es gyulladt.
2016. dec. 11. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy mikor jön a baba, szerintem először magatokat kéne rendbe tenni. Ha nem tudtok örülni az ünnepnek és egymásnak, az nagyon nagy baj. A gyereknek nem feladata, hogy titeket felvidítson, és az ünnepi készülődés sem csak a gyerekért van.

Megértem, hogy nehéz 2 éve várni (nekem 3 éve volt egy vetélésem), de tudni kell saját magatoknak is boldognak lenni. És lehet, hogy boldog szülőkhöz egy baba is szívesebben jön. :)

2016. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!