Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most jön a karácsony ugye és...

Pamanó kérdése:

Most jön a karácsony ugye és hát elég sok kilót szoktak így felszedni az emberek és azt akarom kérdezni hogy így karácsony tájékán bent a szobában milyen módszerekkel lehet égetni zsírt hogy ne érezzem rosszul magam a sok elfogyasztott kaja miatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Nincs menekvés a lelkiismeret elől..

Ha lenne olyan torna vagy edzés, csodabogyó vagy akármi, ami helyettesíthetné azt a bizonyos 'megfelelő' táplálkozást, akkor nem lennének kövér emberek.


Ha olyan kajákat eszel, amik károsak eléggé hozzá hogy hízz, és annyit eszel hogy zsírosodsz is, azzal egyedül neked kell szembenézned, de nincs ellensúlyozás.. olyan van, hogy egészségesen készítitek el az ételeket, vagy nem eszed meg ami olyan. Vagy keveset eszel belőle, alkalmanként.

2012. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdjen diétázni már ma.
2012. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
haaj a karácsony 3 napos ne mondjátok már, hogy a kövérek karácsonykor híztak el
2012. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne fogyassz el sok kaját :)
2012. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, muszáj karácsonykor enni olyan sokat?
2012. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha karácsonykot sem zabálod tele magadat, akkor nem fogsz hizni - én pl. inkább 3-4 kg-ot fogyok az ünnepek alatt.


Ne egyél sokat, hanem mindenböl csak keveset, akkor nem hizol.

2012. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg egyél csak keveset, a mértékletességet karácsony után is be kell tartani ám. :)

Én eddig durván 13 kilótól szabadultam meg, és nem szeretném elrontani karácsonyi zabálással, jó húslevessel eltömöm magam, aztán kevéske a többi kajából.

2012. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt :) csak nem is szeretnék egy picit se hízni mert vannak rokonaim és hát látom hogy milyen nehéz fogyni meg hát tapasztaltam is mert elég fiatal vagyok és elég sok kilótól szabadultam meg már most :)
2012. dec. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!