Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretném megkérdezni, hogy...

Bellini kérdése:

Szeretném megkérdezni, hogy van -e köztetek olyan aki asherman szindrómában szenved? Azt szeretném tudni, hogy milyen tünetekkel kezdődött a felismerés, hogy valami nincs rendben

Figyelt kérdés

Az èn törtènetem: Szinte napra pontosan 1 ève december 16.-àn együtt voltunk a Szerelmemmel akkor èreztem,hogy abból az együttlètből baba lesz...Megèreztem!Mivel mèg nem tartottam akkor megfelelő időzítèsnek(àllamvizsga,nyelvvizsga) bevettem dec 18 àn egy esemènyutànit...(Tudom gondolkodhattam volna előre is de szerintem mindenkivel megesik egy nagyon spontàn szenvedèlyes szeretkezès a pàrjàval....)A tabletta ellenère dec 30 . -àn pozitív lett a tesztem...Örültünk!!Ha úgy alakult a szerelmünk gyümölcse egy kis gladiàtor megmaradt a tabletta ellenère...Elmentem a nőgyógyàszomhoz aki megàlapította a terhessèget,bàr mèg nagyon picike volt...Kèrdeztem lehet e problèma amiatt,higy bevettem a tablettàt mondta nem,nem lehet....2 hètre szabira ment ezèrt elmentem a sogórnőm nőgyógyàszàhoz....Fura megèrzèsem volt...Kérdezte,h nem lehet e az,h kèsőbb fogant a baba mert pici...Mondtam nem,nem lehet...Biztos,h nem....Szomorú vège lett a törtènetnek mert sajnos nem fejlődött ès ki kellett venni belőlem...:( Pènteki nap volt èn hetfőn reggel visszamentem a kórhàzba mert belàzasodtam...Megint megműtöttek...egy szövetdarab maradt bent...Nem fűznèk kommentàrt hozzà.....

Ez eset utàn 3 hónapig vèdekeztünk... Viszont a vèrzèsem a műtètek óta nagyon gyenge...3 nap és kevès...

Szintèn 3 hónapja mindent beleadva próbálkozunk a kis Csöppünkkel de nem szeretne jönni....Fèlek,hogy szervi bajom lett...nagyon fèlek...

Az orvosomhoz nem tudok elmenni mert Amerikàban vagyok ès csak februàrban megyünk haza....

Szerintetek benne van a dologban ez asherman szindróma ?

Köszönöm a vàlaszokat!


2016. dec. 13. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,làttam azért köszönöm,h belinkelted...:)

Sajnos nem olvastam tünetekrôl és arra lennék kívàncsi,h milyen tünetekkel jàr....

2016. dec. 14. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pánikolj, abban, amit leírtál, semmi olyan nincs, ami súlyos problémára utalna.

A rosszul fejlődő "babák" (ekkor nem is baba még) oka legtöbb esetben az, hogy eleve nem volt egészséges.

Nekem is volt egy missed ab-om, én utána szintén nagyon lecsökkent a menzeszkor a vér mennyisége, a hossza, sőt, rövidebb lett a ciklusom is. (Előtte pontos volt, utána összevissza lett 21 és 27 nap között.) A következő az első próbálkozós hónapban összejött, de az, hogy neked 3 hónap alatt nem sikerült, nem jelent semmi bajt. Hőmérőzzél vagy vegyél ovulációs tesztet, hogy van-e peteérésed, és ha egy év alatt se sikerül, akkor kezdj csak aggódni.

2016. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vàlaszod :)

Most kezdtem el a hômérôzést....

Ha otthon lennék màr régen elmentem volna az orvosomhoz....sajnos itt nehezen kivitelezhetô...

Remélem ez a hònap sikeres lesz :)

2016. dec. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!