Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ACC 200 mennyit kellett innotok?

ACC 200 mennyit kellett innotok?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem akiknek ezt is szedniük kellett a teherbeesés megkönnyítésére. A ti orvosotok hány napon át és mennyit javasolt?
2016. dec. 19. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Ezt akkor most konkrétan nem értem.

Hatóanyaga az acetylcysteine. Ennek konkrétan semmiféle hatása nincsen sem a termékenység fokozására, sem a teherbeesésre. Honnan jött ez? A letapadt nyákot oldja fel a légutakból, ennyi. Sámánhoz jársz? Értem én, hogy a kérdésed nem hozzám szól, de attól még teljesen értelmetlen és blőd, nincsen kölcsönhatás a hatóanxyaga és a termékenység között, de ha adsz egy linket, ahol tudományosan bizonyított, akkor azt megköszönöm, elvégre jó pap holtáig tanul.

2016. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de én se értem a köhögés elleni szer hogy jön a teherbeeséshez...
2016. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy kapásból egy hozzád hasonló fog válaszolni, nem nem sámánhoz járok, hanem egy a környékünkön elismert nőgyógyászhoz! A kapcsolat pedig az, hogy az ACC 200 megváltoztatja a méhnyaknyák és az ondó minőségét így könnyítve meg a spermiumok dolgát.
2016. dec. 19. 16:21
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
És ha te szeded, akkor megváltozik a párod spermája?
2016. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Te ennyire lassú vagy vagy mi bajod? Mindkettőnknek innia kell az én ciklusom 11.,12.,13. napján napi 2 tasakkal. Csakis arra voltam kíváncsi, másnak hány napon keresztül és mennyit javasoltak.
2016. dec. 19. 16:49
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Bármennyit iszol, nem leszel tőle terhes. Ez humbug. Bocs, kérdező, de ez van. Egyébként meg terhesség alatt nem is lehet szedni, sőt, már akkor sem, ha fennáll a terhesség lehetősége (betegtájékoztató). Nem tudom, mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből, de én biztos nem szednék ilyesmit, ha teherbe akarnék esni.
2016. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Gyogyszeriparban utazom! De ekkora okorseget en sem hallott! 3 nap alatt az acc hatoanyaga azon kivul, hogy ha van a tudodben letapadt nyak elkezdi feloldani de egyeb hatassal nem lesz! Max ha nem vagy hurutos, feleslegesen fog ingerelni a kohogesre...

Es a parod is issza ilyen elven? Neki 3 nap alatt mit javuthatna a sperman? Amikor kemeny gyogyszerekkel is csak 2-3 honap multan varhato javulas?!

Tenyleg nem ertem es nem is akarok beled kotni... De ez az ertem en, csak fel nem foghatom kategoria!

2016. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem a spermán javít!! hanem az ondó és a méhnyaknyák állagát változtatja meg hogy könnyebben tudjanak haladni rajta a spermiumok! De te biztos jobban tudod mint egy elismert orvos aki nem ma kezdte és sok baba született már hála neki!
2016. dec. 20. 05:27
 9/18 A kérdező kommentje:

2009.09.09 14:45

"Babicsek,

és szed rá valamit a párod?? Nekünk az E-vitamint, ginsenget, Multi macát és az ACC 200-at javasolták inszemek előtt két hétig. Apa szedi is őket!! "


Csak egy példa erről az oldalról: [link]


De kezdek hozzászokni hogy itt mindig ilyenek válaszolnak! Ha valamiről nincs kellő ismeretem, nem szólok hozzá!

2016. dec. 20. 05:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt, ahol a férfinek andrológus felírta. Hónapokon át itta, hogy a sperma viszkozitását javítsa. A nőnek nem kellett szednie.
2016. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!