Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » November 7. en volt gyogyszere...

November 7. en volt gyogyszeres vetelesem, aztan 22. en gyogykaparasom. Terhesseg?

Figyelt kérdés

December 15.en voltam a nogyogyaszomnal, o azt mondta hogy gyanus neki az ultrahang...mert nagyon vastag a mehnyalkahartyam..ugyhogy vagy terhes vagyok...vagy menstrualni fogok azt mondta! Ha teherbeesnek akkor lenne valami komolyabb problemam a terhesseg alatt?

Elore is koszonom! Az elso gyermek nem maradhatott meg mert mehen kivuli volt :/


2016. dec. 20. 20:15
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sajnálom, hogy az első így végződött. Nekem műszeres befejezés volt a 10. héten az első terhességemnél. Nem fejlődött tovább. Akkor 3 ciklust javasolt az orvos, hogy várjak. Azért, hogy a szervezet helyreálljon és a gyógyszerek kiürüljének. Mindenképpen egyeztess egy nőgyógyasszal! Remélem, minden rendben lesz! Sok sikert!
2016. dec. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kaparás után nem kellett volna várni az együttléttel?Vagy legalább védekezni míg az orvos rá nem bólint a dologra?

Mindenképpen egyeztess a dokival.Ő mit mondott?

2016. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A doktorom azt mondta ha felkeszult a szervezetem egy ujabb terhessegre akkor teherbeesek! Termeszetesen mondta h varjak egy kicsit... ha viszont most teherbeesnék, azt mondta hogy ki lehet hordani így is egy egeszseges gyermeket! Ez a celom :-)
2016. dec. 21. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta akkor neki higgy.
2016. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!